FundacjaPsieMarzenia

Katarzyna Tabaczyszyn
organizator skarbonki

Siedziba Fundacji mieści się w Zdzieszowicach. Jednak nasze działania obejmują również inne miejscowości. Jesteśmy niewielką grupą ludzi, która składa się z siedmiu osób oraz kilku wolontariuszy.

Pomysł na założenie fundacji powstał w trosce o zwierzęta – mając na uwadze brak takiej organizacji działającej na naszym terenie. Początkowo działania fundacji były skierowane stricte na pomóc psom, ale z powodu ogromnej liczby bezdomnych wolno żyjących kotów i innych zwierząt, nie mogliśmy pozostać obojętni również wobec nich.

Podczas naszej – już trzyletniej – działalności udało nam się odłowić dość pokaźną liczbę kotów, które następnie środkami fundacji zostały wykastrowane, aby zapobiec szerzeniu się bezdomności i chorób i przekazane do adopcji. 

Fundacja nie posiada swojej siedziby, tak jak wygląda to w przypadku chociażby schronisk. Nasze działania są oparte na zasadzie domów tymczasowych, w których możemy umieścić zwierzę do czasu znalezienia docelowego domu stałego. W takim wypadku do tego czasu my jako Fundacja, zapewniamy opiekę weterynaryjną oraz wyżywienie. Niestety zdarzają się sytuacje w których kot lub pies musi spędzić u nas nawet kilka miesięcy, związane jest to z koniecznością długiego leczenia – nierzadko zdarzają się zwierzęta chore, skrajnie wychudzone czy będące ofiarami

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Powodzenia 👍
5 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
405 zł
Wsparły 34 osoby