Potrącony, pozostawiony bez pomocy miał umierać przy drodze...

1 dzień do końca
Wsparły 22 osoby
895,99 zł (55,99%)
Brakuje jeszcze 704,01 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 5 Listopada 2020

Zakończenie: 5 Marca 2021

28 Grudnia 2020, 14:32
Prosimy o pomoc

W imieniu Nesquika bardzo dziękujemy ludziom dobrej woli za okazane wsparcie. 

Bardzo prosimy o pomoc w uzbieraniu całej kwoty, która pozwoli na pokrycie kosztów badań, operacji, dalszego leczenia i rehabilitacji. 

Poniżej faktury do uregulowania w samej lecznicy...

 

Gdy widzimy cierpiące zwierzę – nie zastanawiamy się – jak najszybciej spieszymy z pomocą. Tak było również w przypadku psiaka, którego znaleziono na poboczu wiejskiej drogi.

Możemy się tylko domyślać, że uległ wypadkowi komunikacyjnemu w wyniku pogoni za przejeżdżającymi autami, a zapewne z jednego z nich został wyrzucony jak papierek po gumie... Jest w nas wiele gniewu i złości na to, że ludzie potrafią tak potraktować swojego przyjaciela...

Nie wiemy, ile dni spędził niezauważony przez nikogo, ile dni biegał wśród samochodów, ale jego wychudzenie było bardzo widoczne. W końcu ktoś mieszkający nieopodal zauważył leżącego już na poboczu, cierpiącego psiaka i na szczęście nie przeszedł koło niego obojętnie.

Nesquik – bo takie imię od nas otrzymał – został przewieziony do Przychodni Weterynaryjnej Kotewicz&Ługiewicz, gdzie stwierdzono, że w wyniku wypadku doszło do złamania trzonu kości udowej w kończynie miednicznej lewej (spiralne, 4 odłamowe).

Gdy chodzi o ratowanie zwierząt, nie mamy czasu na rozmyślania skąd weźmiemy fundusze na opłacenie zabiegów i dalszej opieki – musimy działać. Również w tej sytuacji musieliśmy działać szybko, dlatego też po diagnozie Nesquika, przystąpiono do operacji osteosyntezy kości udowej.

Dzięki tej operacji Nesquik już wkrótce będzie mógł wrócić do pełnej sprawności i będzie mógł cieszyć się życiem u boku kochającej rodziny, którą pomożemy mu znaleźć!

Teraz my prosimy o Waszą pomoc, bo wiemy, że są jeszcze na tym świecie dobrzy ludzie, którym los porzuconych zwierząt również nie jest obojętny i którzy pomogą nam w opłaceniu wszystkich faktur związanych z operacją, dalszym leczeniem i opieką.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
9 zakończonych zbiórek
1 dzień do końca
Wsparły 22 osoby
895,99 zł (55,99%)
Brakuje jeszcze 704,01 zł
Wesprzyj