Pomóż Smykowi w walce z wirusem bialaczki!

Karolina Matrasz
organizator skarbonki

Historia Smyka jest bardzo smutna. Kocurek i jego braciszek zostali znalezieni w lesie w wiklinowym koszyku, obok którego ktoś położył kawałek jakiegoś mięsa. To był czerwiec, upalna sobota, a kociaki miały wtedy zaledwie ok. 2 tygodni. Jak można było coś takiego zrobić, tego nie wiemy i do dzisiaj nie rozumiemy. Smyk i jego brat od początku byli słabszego zdrowia – walka o ich życie trwała przez kilka dni: kroplówki, leki, pobyt w szpitalu i strach…

Niedawno wykonane testy paskowe i PCR wykazały, że Smyk jest nosicielem wirusa białaczki. Któregoś dnia kocurek gorzej się poczuł, miał gorączkę i powiększone węzły chłonne. Okazało się, że trzeba mu podać lek o nazwie Virbagen Omega, żeby wzmocnić jego organizm w walce z wirusem białaczki. Substancją czynną preparatu Virbagen Omega jest zrekombinowany interferon omega pochodzenia kociego (to znaczy, że pochodzi od kotów). Działanie preparatu polega na stymulowaniu układu odpornościowego do atakowania i zwalczania wirusa. W przypadku leczenia kotów koci interferon jest dużo bardziej skuteczny niż ludzki. Ale niestety jest bardzo drogi. Koszt jednej pięciodniowej serii zastrzyków, to aż 1750,00 zł, a Smyk tych serii musi dostać aż trzy!

Dlatego apelujemy o pomoc. Bez Was i Waszego wsparcia nie damy rady uzbierać takiej kwoty. Będziemy wdzięczne za każdą wpłatę.

Karolina Matrasz

Karolina Matrasz

Wsparli

30 zł

Joanna

40 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Zdrowia dla maluszka ❤️
20 zł

Martyna Jaszczyk

🐾
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
5%
190 zł Wsparły 4 osoby CEL: 3 470 ZŁ