Nie pozwól nam utonąć! Ratuj z nami zwierzaki!

5 dni do końca
Wsparły 282 osoby
13 072 zł (65,36%)
Brakuje jeszcze 6 928 zł

Rozpoczęcie: 15 Maja 2023

Zakończenie: 8 Czerwca 2023

Godzina: 01:01

19 Maja 2023, 18:46
Ośmieleni Waszą pomocą podwyższamy próg zbiórki

Dziś do pomocy dołaczyli Vikingowie (Kuchnia Vikinga, Viking Point i wszyscy z nimi związani). Zbiórka pięknie się rozwija i ośmieleni tym podliczyliśmy zadłużenie w obu lecznicach... niestety jest większe niż szacowaliśmy, prawie dwukrotnie większe... Zwiększamy cel zbiórki i niech się dzieje, dzięki Wam! <3 

Proszę, poświęć kilka minut! Zdecydujesz, czy warto nam pomóc. 

Inne niż większość... nasze schronisko jest inne niż większość, to widzisz: psy biegają razem na wybiegach, każdy z nich codziennie wychodzi z kojca na spacer lub pobiegać z innymi. Każdy i codziennie. Mamy też koty, w tym koty białaczkowe. Ratujemy porzucone, chore, ranne, sterylizujemy koty wiejskie, wolnożyjące i właścicielskie. 

Od 2016 r. jako Fundacja Pomocy Zwierzętom Vita Canis zajmujemy się gminnym schroniskiem dla zwierząt. Praktycznie stworzyliśmy to schronisko od podstaw, pracą własnych rąk (a jest nas tylko kilkoro). 

Jednak to nie cały zakres naszej działalności. Wykonujemy różnego rodzaju interwencje dotyczące zwierząt: zaniedbania, znęcania się, porzuceń, wypadków i innych sytuacji. Wiele zwierzaków w naszym schronisku to te odebrane interwencyjnie ze złych warunków, chore, zagłodzone, upodlone. 

Miesięcznie wydajemy w lecznicach kilkanaście tysięcy złotych… mimo to nasz dług nie maleje. Działamy z bagażem prawie od początku i kiedy już „wychodzimy na prostą”, on znów się zwiększa. Obecnie mamy ponad 20,000 zł długu w lecznicach, a przecież musimy działać dalej! 

I tu na filmiku symbolicznie podziękuje zagłodzony Selim znaleziony zimą w lesie: 

Pomożecie nam pomagać? Każda wpłata to jak uścisk przyjaznej dłoni doceniającej to, co robimy. Każda wpłata to wkład w tę pomoc. I za każdą DZIĘKUJEMY. Wszystkim wspierającym serdecznie dziękujemy! 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
41 zakończonych zbiórek
5 dni do końca
Wsparły 282 osoby
13 072 zł (65,36%)
Brakuje jeszcze 6 928 zł