Ratujemy sytuacje DIOZ - los setki zwierząt jest niepewny!

Zbiórka zakończona
Wsparły 1 142 osoby
41 976,92 zł (72,37%)

Rozpoczęcie: 14 Kwietnia 2021

Zakończenie: 26 Kwietnia 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani, nasza sytuacja jest podbramkowa. Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc finansową, nasze zobowiązania rosną, a my nie zaprzestajemy pomagać.

Kolejny raz stos nieopłaconych faktur przytłacza nas, jako ludzi... Walczymy każdego dnia, poświęcając swój czas, swoje rodziny, siebie samych. Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy, nie dodaje skrzydeł... Przeciwnie. Wieczne długi odbierają energię i siły. Konto świeci pustkami, długi rosną, a zwierząt, które potrzebują pomocy, jest mnóstwo.

Drodzy Państwo! Kwota, którą musimy uzbierać, jest duża! Jednak bez tego nie będziemy w stanie przyjąć więcej zwierząt i dalej pomagać. Nie sztuką jest przecież odebrać zwierzę, sztuką jest zapewnić mu godne warunki życia i zadbać odpowiednio o jego zdrowie. Dotychczas nie udało się nam uzbierać kwot pozwalających nam, chociażby na wyleczenie zwierząt niedawno odebranych, nie wspominając o naszych pensjonariuszach, których pod opieką mamy ponad 100. Są to zwierzęta stare, przewlekłe chore, wymagające częstych badań i przewlekłego leczenia.

Aby opłacić zaległe faktury, zaspokoić bieżące potrzeby podopiecznych i przygotować się do majowej przeprowadzki do nowego ośrodka musimy uzbierać co najmniej 50.000 zł. Dodatkowo dochodzi olbrzymi rachunek za wodę dla naszych podopiecznych, wynoszący niemalże 9.000 zł, a także budowa w nowym ośrodku chlewika dla uratowanych świnek, remont dachu, wykopanie dwóch studni głębinowych, a to dodatkowy koszt rzędu 100.000 zł.

To bardzo duża kwota, jednak jeśli podzielić ją przez połowę naszych zwolenników na facebook, lubiących stronę DIOZ, wystarczy, aby każdy wpłacił 2 zł... A my możemy dalej pomagać razem z Wami! Staramy się zaleczyć te wszystkie rany wyrządzone przez złych ludzi. Robimy wszystko by je uratować, wyleczyć, nakarmić, dać nadzieję, dać dom, dać serce, pomóc przetrwać i przywrócić wolność od cierpienia.

Nasza droga jest kręta i pełna dramatów, ale za to szczera i wierna naszym wartościom. Walczyć nie przestaniemy, a potwierdzeniem naszych słów jest codzienna ciężka praca, bez względu na konsekwencje i okoliczności.

Dlatego ośmielamy się i prosimy o pomoc dla maltretowanych Braci Mniejszych. Błagamy o Twoje serce w imieniu niewidzialnych ofiar.

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
29 aktualnych zbiórek
244 zakończone zbiórki
Wsparły 1 142 osoby
41 976,92 zł (72,37%)