Pomóż nam pomagać kotom

Wsparło 12 osób
570 zł (22,8%)
Brakuje jeszcze 1 930 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 14 Lutego 2020

Zakończenie: 14 Maja 2020

Koty mają pod górkę, kotom mało kto pomaga. Co roku mamy pod opieką ok. 50 kotów do adopcji, ale też wyłapujemy na klatkę łapkę dzikie koty, które sterylizujemy, a po tym jak dojdą do siebie po operacji, puszczamy w miejscu ich bytowania. Wszystkie kocie maluszki oswajamy i szukamy im dobrych domów. Średnio pod opieką mamy od 20 do 30 kotów.

Kociaki i oswojone dorosłe koty zabieramy do weterynarza na podstawową profilaktykę, ale też często są to koty, które mają koci katar, świerzba, zarobaczone, zapchlone, niektóre muszą mieć robione badania krwi. Są to dla nas ogromne koszty. W ostatnim czasie wysterylizowaliśmy i wykastrowaliśmy 10 kotów: Boruta, Bolek, Filemon, Florka Fionka, Arja, Bella, Gacek, Eska i Pysia.

Link do wydarzenia naszych kotów [tutaj]

Zakupiliśmy dla nich ubranka i kołnierze na czas po operacji oraz lepszą karmę, żeby mogły szybciej nabrać sił. Mamy spore długi u weterynarza, ale nie możemy nie robić zabiegów, nie chcemy dopuszczać do rozmnażania kolejnych niechcianych zwierząt.

Bardzo Was prosimy o wsparcie w opłaceniu zabiegów u weterynarza - sami nie damy rady, a już następne kociaki czekają w kolejce na leczenie, profilaktykę i zabiegi. Pomóżcie nam pomagać! Dziękujemy.

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 12 osób
570 zł (22,8%)
Brakuje jeszcze 1 930 zł
Wesprzyj