Kochani, my już nie prosimy, my błagamy - wspomóżcie nas grosikiem w pomaganiu!

Wsparło 247 osób
9 992,97 zł (83,27%)
Brakuje jeszcze 2 007,03 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 21 Lutego 2021

Zakończenie: 1 Grudnia 2021

Kasa naszego stowarzyszenia jest pusta. Jesteśmy małym, lokalnym stowarzyszeniem z Przemyśla. Działamy na zasadzie wolontariatu.

Od kilku lat ratujemy zwierzęta, choć często brakuje nam środków finansowych na ich utrzymanie. Każdego dnia otrzymujemy zgłoszenia o złym traktowaniu zwierząt i zawsze, w miarę możliwości, staramy się interweniować i pomóc.

Oto kilka przykładów z ostatnich kilku tygodni. Zabraliśmy szczeniaka z łańcucha i umieściliśmy go w hoteliku. Zabraliśmy 3 bezdomne psy koczujące przy granicy.

Objęliśmy opieką 4 psy starszej, samotnej kobiety, która nie jest w stanie zapewnić im utrzymania. Zabraliśmy suczkę Sonię z kurnika. Zabraliśmy Fasolkę z łańcucha. Pod naszą opieką znajduje się staruszek Willy, którego zabraliśmy z bardzo złych warunków. Kastrujemy, dokarmiamy i leczymy koty. Pod opieką mamy również nerkowe koty, które wymagają bardzo kosztownego leczenia.

To tylko kilka przykładów, a jest ich dużo więcej. Rozsądek nakazuje, żeby nie podejmować nowych działań, ale gdy dzwoni telefon i ktoś błaga o pomoc nie pozostajemy obojętni. Bez pieniędzy nie da się jednak pomagać. Nie wystarczy mieć serce, wrażliwość, empatię, zapał i chęci. Zwierzęta, którymi się zajmujemy są często bardzo wyniszczone i potrzebują ogromnych nakładów finansowych, aby powrócić do zdrowia i sprawności. Stos faktur do zapłacenia rośnie. Wciąż pojawiają się nowe „biedy”, nad którymi trzeba się pochylić.

Ta zbiórka ma nam pomóc wyjść „na prostą”. Pomóżcie nam, abyśmy mogli pomagać. Podarujcie nam „grosiki” a my zamienimy je na dobro i uratujemy kolejne zwierzęta.

 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
35 zakończonych zbiórek
Wsparło 247 osób
9 992,97 zł (83,27%)
Brakuje jeszcze 2 007,03 zł
Wesprzyj