Pomóżmy Misi stanąć na własnych nogach

Zbiórka zakończona
Wsparło 226 osób
1 608 zł (33,5%)

Rozpoczęcie: 11 Listopada 2017

Zakończenie: 14 Marca 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Dzień dobry. Pamiętacie naszą podopieczną Misię? To kolejny sparaliżowany  psiak, któremu bardzo chcemy pomóc... Dzięki Waszemu wsparciu, po licznych i drogich badaniach, specjalistycznej konsultacji weterynaryjnej w Lublinie, Bielsku-Białej, udało się 8 października br. zawieźć Misię do Czech na bardzo skomplikowaną operację. Tylko tam to było możliwe. Tylko tam szansa...

Misia jest już po operacji ortopedycznej w Bohuminie i po krótkiej rehabilitacji w Bohuminie, a obecnie, od prawie miesiąca, przebywa w klinice weterynaryjnej w Bielsku-Białej. Tam intensywnie ćwiczy. Czeka ją jeszcze kilka miesięcy intensywnej terapii.

Przed Misią jeszcze sporo do zrobienia, musi być nadal rehabilitowana. Codzienny koszt pobytu w klinice - zabiegi rehabilitacyjne, specjalistyczne środki pielęgnacyjne, wyżywienie - jest bardzo wysoki. Niestety nie mamy na to środków, dlatego zwracamy się do Was, o pomoc w opłaceniu kontynuacji terapii rehabilitacyjnej Misi. 

Miśka musi także nauczyć się chodzić rdzeniowo i w tym kierunku jest prowadzona. Wygląda na to, że nigdy nie będzie poruszała się "normalnie". Ale może jednak?

Bardzo liczymy na Waszą pomoc, faktura za całą rehabilitację i pobyt w klinice będzie znaczna... 

Pomagamy zwierzakom tylko dzięki Waszej hojności i Waszym darowiznom! Działamy na zasadzie wolontariatu, a nikt z członków zarządu nie pobiera żadnych gratyfikacji finansowych za wykonaną pracę. 

Będziemy Wam wdzięczni za każdy grosz, bo zebrana kwota, to szansa dla Misi na rehabilitację i zabiegi, w celu odzyskania maksymalnie możliwej władzy w tylnych nóżkach....  Dziękujemy. Misia też dziękuje. 

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 226 osób
1 608 zł (33,5%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość