Pomóżmy Misi stanąć na własnych nogach

Big 994a461c 2a73 4641 8501 2f2666fd23a5
12 dni do końca
Wsparły 203 osoby
1 533 zł (31,94%)
Brakuje jeszcze 3 267 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 11 Listopada 2017

Zakończenie: 30 Stycznia 2018

Dzień dobry. Pamiętacie naszą podopieczną Misię? To kolejny sparaliżowany  psiak, któremu bardzo chcemy pomóc... Dzięki Waszemu wsparciu, po licznych i drogich badaniach, specjalistycznej konsultacji weterynaryjnej w Lublinie, Bielsku-Białej, udało się 8 października br. zawieźć Misię do Czech na bardzo skomplikowaną operację. Tylko tam to było możliwe. Tylko tam szansa...

Misia jest już po operacji ortopedycznej w Bohuminie i po krótkiej rehabilitacji w Bohuminie, a obecnie, od prawie miesiąca, przebywa w klinice weterynaryjnej w Bielsku-Białej. Tam intensywnie ćwiczy. Czeka ją jeszcze kilka miesięcy intensywnej terapii.

Przed Misią jeszcze sporo do zrobienia, musi być nadal rehabilitowana. Codzienny koszt pobytu w klinice - zabiegi rehabilitacyjne, specjalistyczne środki pielęgnacyjne, wyżywienie - jest bardzo wysoki. Niestety nie mamy na to środków, dlatego zwracamy się do Was, o pomoc w opłaceniu kontynuacji terapii rehabilitacyjnej Misi. 

Miśka musi także nauczyć się chodzić rdzeniowo i w tym kierunku jest prowadzona. Wygląda na to, że nigdy nie będzie poruszała się "normalnie". Ale może jednak?

Bardzo liczymy na Waszą pomoc, faktura za całą rehabilitację i pobyt w klinice będzie znaczna... 

Pomagamy zwierzakom tylko dzięki Waszej hojności i Waszym darowiznom! Działamy na zasadzie wolontariatu, a nikt z członków zarządu nie pobiera żadnych gratyfikacji finansowych za wykonaną pracę. 

Będziemy Wam wdzięczni za każdy grosz, bo zebrana kwota, to szansa dla Misi na rehabilitację i zabiegi, w celu odzyskania maksymalnie możliwej władzy w tylnych nóżkach....  Dziękujemy. Misia też dziękuje. 

Pomogli

Ładuję

12 dni do końca
Wsparły 203 osoby
1 533 zł (31,94%)
Brakuje jeszcze 3 267 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość