Pomoc dla zwierząt porzuconych w lesie

Zbiórka zakończona
Wsparły 22 osoby
411 zł (41,1%)

Rozpoczęcie: 18 Marca 2020

Zakończenie: 1 Września 2020

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
19 Marca 2020, 16:41
Hienka

Pokaż wszystkie aktualizacje

19 Marca 2020, 16:40
Belfagor

19 Marca 2020, 09:58
Alma

Alma

Celem zbiórki jest zalezienie środków na podstawową opiekę medyczną dla trzech porzuconych zwierzaków. Psy są wychudzone, mają widoczne ślady bicia lub potrącenia przez auto. Nie ufają, ale są przyjazne. Potrzebują troski, opieki i nowego domu. Pragniemy im to zapewnić. Jednak obawiamy się, że bez Waszej pomocy może nam się nie udać.

Cieszymy się, że psiaki trafiły pod nasze skrzydła i zrobimy wszystko, by zapewnić im godne warunki, bezpieczeństwo i miłość. Każda złotówka to dla nas ogromne wsparcie, a dla psiaków nadzieja na lepsze jutro.

Prosimy o Waszą pomoc!

Stowarzyszenie opiekuje się aktualnie trzema znalezionymi w lesie psami. Jednym z nich jest suczka, którą nazwaliśmy "Hienka". Jest tak lękliwa, że boi się muchy. Zanim udało się ją wsadzić do auta, minęło kilka dni. Codziennie po drodze do pracy widzieliśmy ją w tym samym miejscu przy drodze w lasku. Uciekała i nie można jej było odłowić. Zostawialiśmy dla niej jedzenie i picie. W końcu udało się zdobyć jej zaufanie. Ma już u nas swój kąt, gdzie nikt jej nie bije ani nie głodzi. Ma problem z okiem, trzeba jej zapuszczać krople. Kolejnym znalezionym pieskiem jest Alma, bardzo wesoła wilczurka, złapała w lesie kleszcze, ale na szczęście nie zachorowała na babeszjozę.

Pojęcia nie mamy, jak ktoś mógł się pozbyć tak cudnego zwierzaka. Uwielbia się bawić. Mamy jeszcze staruszka Belfagora, który choruje na stawy, potrzebuje zastrzyków. Już niedługo wszystkie powinny odwiedzić weterynarza. Zbieramy na ich leczenie i jedzenie oraz na możliwość opieki nad kolejnymi pieskami, które uda nam się uratować z lasu...

Pomogli

Ładuję...

Wsparły 22 osoby
411 zł (41,1%)