Jest dobrym psem... z chorym sercem. Prosi o wsparcie diagnostyki i leczenia.

Wsparły 34 osoby
1 265 zł (63,25%)
Brakuje jeszcze 735 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 23 Stycznia 2020

Zakończenie: 12 Marca 2020

Jesteśmy osobami pomagającymi bezdomnym zwierzętom w potrzebie. Bardzo Was prosimy o pomoc w opece weterynaryjnej i leczeniu Niunita, błąkającego sie od dłuższego czasu, wychudzonego psiaka, u którego podejrzewa się chorobę serca.

Skąd pochodzi? Nie wiadomo. Nikt nie wie. Mieszkańcy okoliczni mówią, że błąkał się tu już od dłuższego czasu. Nikt nie szukał. Nikt nie pytał. Ogłoszeń o zaginięciu nigdzie nie ma. Trochę nie dajemy rady ostatnio z podopiecznymi, ale zawsze w takich sytuacjach, kończy się, jak się kończy. Psiak trafił pod naszą opiekę. Zmęczony, utrudzony...

Udało nam się znaleźć dom tymczasowy dla psiaka. Zaczęłyśmy go poznawać bliżej. Okazuje się, że Niuniut pięknie chodzi na smyczy, prawie nie ciągnie, reaguje na prośby, skupia się na człowieku, powala z sobą robić wszystko, zupełnie nie ruszają go małe, szczekliwe, zaczepiające psiaki i ogólnie z psami się super dogaduje... Cały czas się zastanawiamy. Taki jest naprawdę, czy udaje? Co się dzieje? Bo przecież to husky!

Na odpowiedż nie musieliśmy długo czekać. Udaliśmy się do weta- zrobiliśmy odrobaczenie, szczepienie.  Wet psiaka zbadał, i.... Niuniut ma fatalną niedowagę, stan zapalny napletka, starte zęby, tak jak gdyby ktoś, gdzieś go zamykł, a on próbował gryźć kraty i co najbardziej nas przybiło,  lekarzowi nie podoba się praca serca. Bije ono słabo, jest ledwo słyszalne.

Konieczna jest diagnostyka- pełne badania krwi, wizyta u kardiologa na którą chcemy sie szybko umówić. Dobra karma, leki.

Niuniut to cudowny pies. Uwielbia być przy człowieku, przytulać się i głaskać. Będziemy chcieli znaleźć mu nowy, cudowny dom, bo na taki zasługuje. Ale najpierw musi dojść do zdrowia. Prosimy o wsparcie dla tego wyjątkowego psa, któremu los pokomplikował życie. On bardzo na to zasługuje. On powinien mieć dobre życie.

Kontakt w sprawie pomocy: Anka 605 965 955

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
23 zakończone zbiórki
Wsparły 34 osoby
1 265 zł (63,25%)
Brakuje jeszcze 735 zł
Wesprzyj