Ktoś z premedytacją chciał go zabić! Został dwukrotnie postrzelony... Śrut w kręgosłupie odebrał mu sprawność! Waleczny Marvel prosi o pomoc

Wsparły 354 osoby
8 298 zł (165,96%)

Rozpoczęcie: 11 Stycznia 2020

Zakończenie: 23 Lutego 2020

To co przeszedł ten kociak... To tylko i wyłącznie wina człowieka. Bestii która postanowiła do niego strzelić!

Zebrane pieniążki pozwoliły pokryć koszt zwiazany z jego rehabilitacja ale przede wzzystkim badaniami. Niestety pierwsze badania wykazały że oprocz przestrzelonego rdzenia kręgowego, kociak ma torbiele na obu nerkach.. Jego uklad moczowy nie funkcjonował prawidłowo. W lstatnim czasie pojawiły się ogromne problemy z odsikiwaniem.. Krysztalki blokowaly cewke. Cewnikowanie, leczenie nie pomagały. Codzienne wizyty w lecznicy, zmiana leczenia, kolejne badania.. Nic nie pomagało. Postanowiliśmy otworzyć pecherz i go oczyścić. Operacja się udała, jednak kociak nie wracał do zdrowia, rany się rozchodzily pomimo bardzo mocnych antybiotyków.. Doszło do zapalenia otrzewnej.. 

Przegraliśmy.. Marvelku, dla nas pozostaniesz największym bohaterem. Mamy nadzieję, że czas który spędziłeś w domku tymczasowym był najlepszym co mogles dostać.

Bardzo dziękujemy za wsparcie. Państwa pomoc pozwoliła na wykonanie wielu badań, wykonanie operacji, zakup sprzetu do rehabilitacji i suplementów. W związku z tym, że Marvelek odszedł, pozostałe pieniążki  ze zbiorki pomogą kolejnym potrzebującym zwierzakom, które trafiają do nas każdego dnia. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
8 aktualnych zbiórek
136 zakończonych zbiórek
Wsparły 354 osoby
8 298 zł (165,96%)