❗️Śrut tkwi w kręgosłupie i czaszce❗️Niewyobrażalne cierpienie! Dajmy bezdomnemu kotu szansę!

PILNE!
14 dni do końca
Wsparły 294 osoby
7 095 zł (70,95%)
Brakuje jeszcze 2 905 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 24 Listopada 2021

Zakończenie: 13 Grudnia 2021

26 Listopada 2021, 18:02
Maciuś dzięki dotychczasowemu wsparciu przeszedł pierwszą operację

Maciuś przeszedł pierwszą operację, której celem było usunięcie śrutu z kręgosłupa i czaszki.To początek walki o jego życie i zdrowie. Tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy  ratować  tego kociaka.


Udało się wyciągnąć śrucinę wbitą w ścianę kanału kręgowego, ale niestety nie można było usunąć całkiem śrutu wbitego w wyrostek jarzmowy, ze względu na duże ryzyko uszkodzenia okolicznych nerwów.
Bardzo Was prosimy o dalsze wsparcie dla Maciusia.
Prawdopodobnie trzeba będzie przeprowadzić kolejną operację. A z pewnością kotek będzie potrzebował dalszego leczenia i rehabilitacji.
To wspaniały, bardzo dzielny zwierzak! Gorąco Was prosimy o dalszą pomoc dla niego ♥️

Historia tego kota niesamowicie nami wstrząsnęła... 

Dostałyśmy informację o sparaliżowanym zwierzęciu, które dobrzy ludzie przynieśli do weterynarza. Jednak weterynarz stwierdziła, że kot jest bardzo dziki i będzie miała wielki problem z jego zdiagnozowaniem. Zwierzak dosłownie nie dał się dotknąć i rzucał po klatce jak opętany. Gdy po kilku godzinach dotarłyśmy do kliniki, byłyśmy bardzo zdziwione, bo naszym oczom ukazał się bardzo miły, grzeczny kotek, który nawet dał się pogłaskać. Okazało się, że zwierzak diametralnie zmienił swoje usposobienie, bo zaczęły działać podane mu leki przeciwbólowe!

Po prześwietleniu wyszło na jaw... że zwierzak ma śrut w kręgosłupie i czaszce.

Musiał zostać już dawno postrzelony, bo rany wlotowe zabliźniły się całkowicie.

Serce pęka na myśl, że tak długo musiał znosić swoje olbrzymie cierpienie i zmagać z tyloma trudnościami samotnie walcząc o życie.

Kochani, gorąco Was prosimy o wsparcie dla tego biedaka. Jeśli uda nam się zgromadzić odpowiednie środki, będzie można podjąć się jego uratowania. Środki z tej zbiórki zostaną przeznaczone na diagnostykę, operację oraz rehabilitację i wszystkie inne potrzeby kotka Maciusia - bo tak dałyśmy mu na imię. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
77 zakończonych zbiórek
14 dni do końca
Wsparły 294 osoby
7 095 zł (70,95%)
Brakuje jeszcze 2 905 zł
Wesprzyj