Potrącony pies. Potrzebne wsparcie!

5 dni do końca
Wsparło 25 osób
835 zł (41,75%)
Brakuje jeszcze 1 165 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 29 Czerwca 2020

Zakończenie: 10 Lipca 2020

02 Lipca 2020, 09:58
NIE MAMY ZA CO ZAPŁACIĆ FAKTURY !

 

Została nam wystawiona faktura za dotychczasowy pobyt psa w lecznicy i jego leczenie po wypadku -kwota jest bardzo wysoka - 1810 zł - a termin płatności mija za 5 dni !!! Pomóżcie PROSIMY !

Pokaż wszystkie aktualizacje

29 Czerwca 2020, 22:02
Dziś zostało wykonane RTG

Lekarze podejmują decyzję o dalszym leczeniu suni

Kochani ta zbiórka jest organizowana na szybko, tutaj nie ma czasu do stracenia... Dostaliśmy gorąca prośbę o pomoc dla tej suni. Ta biedna sunia bernardynka została w niedzielę (28 czerwca) potrącona przez samochód... Niestety z uwagi na niedzielę, okoliczni weterynarze w promilu 40 km nie chcieli udzielić psu pomocy. Osoby, które widziały wypadek i stan psa po uderzeniu przez samochód, mówili, że sunia powinna być uśpiona, że do niczego się już nie przyda... 

Przez jedną z osób sunia natychmiast została zawieziona do oddalonej o ponad 50 km Kliniki Weterynaryjnej "Auxilium" w Milanówku.

Sunia przez kilka dni zostanie w lecznicy. Marysia, bo tak dostała na imię, nie wstaje, będzie miała wykonane prześwietlenie kręgosłupa. Bardzo prawdopodobna jest operacja. 

Do tej pory suni wykonano prześwietlenie płuc, łapy oraz prześwietlenie głowy, które wykazało, że ma przesunięta szczękę. Sunia jest dalej diagnozowana, gdyż nadal nie wstaje i piszczy.... 

Kochani koszty związane z leczeniem tego biedactwa są wysokie. Na chwilę obecną rachunek z kliniki wyniesie około 1500 zł, do tego doliczyć trzeba jeszcze koszty wizyt kontrolnych i prowizję od zbiórki. Sunia została uratowana, nikt nie zastanawiał się nad kosztami. Najważniejsze było życie suni. Czy ktoś może wesprzeć Marysię grosikiem? Będziemy bardzo wdzięczni!

Pomogli

Ładuję...

5 dni do końca
Wsparło 25 osób
835 zł (41,75%)
Brakuje jeszcze 1 165 zł
Wesprzyj