Potrącony piesek Baloo zbiera na leczenie!

Wsparło 138 osób
4 869 zł (108,2%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 18 Lipca 2022

Zakończenie: 31 Sierpnia 2023

Godzina: 23:59

16 Stycznia 2023, 12:13
Baloo nadal czeka na operację

Dziękujemy wszystkim za wpłaty na Baloo ❤️ Niestety na tą chwilę stan zdrowia psiaka nie pozwala jeszcze na przeprowadzenie operacji. Czekamy i działamy, aby Baloo był na tyle silny, żeby ją przeprowadzić. Oczywiście będziemy Was informować, gdy tylko operację uda się zrobić. 

Baloo - pies, który po potraceniu w centrum miasta trafił, w połowie kwietnia tego roku, w stanie wstrząsu do Schroniska. Miał odmę płucną, złamaną i pogruchotaną miednicę i tylną łapkę...

Liczyliśmy na odbiór psiaka, gdyż miał szelki i wyglądał na właścicielskiego, jednak… tak się nie stało.

Na początku nóżka miała być amputowana, jednak z racji na skompilowany uraz miednicy jedyną szansą, aby mógł się poruszać było uratowanie łapki. Nasze lekarki zawalczyły o Baloo operując go kilka godzin, został poddany zabiegowi stabilizacji kończyny miedniczej. Po operacji zaczął stąpać delikatnie na chorej nóżce, a dzięki troskliwej opiece techniczek weterynarii, opiekunów i lekarzy Baloo zyskał pewną sprawność. Jest w stanie nawet biegać i się bawić.

Niestety okazało się, że to nie koniec operacji w walce o jego sprawność. W tej chwili poddawany był operacji polegającej przede wszystkim na usunięciu głowy i szyjki kości udowej. W tej chwili nasz pacjent ma się świetnie, jednak bardzo nam zależy na jego rehabilitacji i sprawności.

Baloo kocha biegać i bawić się z nami, jest bardzo towarzyskim pieskiem, któremu chcemy już oszczędzić bólu i smutku :)

Stąd nasza wielka prośba o pomoc ! Słodki Baloo bardzo liczy na Wasze wsparcie <3

Pomogli

Ładuję...

Organizator
29 aktualnych zbiórek
150 zakończonych zbiórek
Wsparło 138 osób
4 869 zł (108,2%)
Adopcje