Jeżowe srajdy potrzebują pilnie pralki i suszarki...

1 dzień do końca
Wsparły 34 osoby
3 012 zł (54,64%)
Brakuje jeszcze 2 500 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 9 Listopada 2022

Zakończenie: 2 Kwietnia 2023

Godzina: 23:59

Fundacyjna pralko-suszarka niestety padła i to w najgorszym z możliwych momentów, wtedy kiedy pod opieką mamy sporą gromadkę kolczastych nieszczęść...

Podratowały nas prywatne osoby, oddały dla naszych podopiecznych swoją starą pralkę. Cieszyliśmy się, bo nasza sytuacja finansowa nie należy do najlepszych. Pralka z 5-kilogramowym wsadem, ale sprawna. Niestety pralka pochodziła u nas bez awaryjności około miesiąca, zacina się, wyświetlacz wariuje. Zrobienie jednego prania zajmuje nawet kilka godzin.

Pilnie musimy zakupić 2 urządzenia: nową pralkę i suszarkę z dużym wsadem. Najlepszym rozwiązaniem byłby sprzęt profesjonalny. Jest on poza naszym zasięgiem... Pralka i suszarka przemysłowa to wydatek między 10 500 zł, a 15 500 zł.

Są dostępne pralki i suszarki z dużym wsadem: 14 kg pralka, 9 kg suszarka. Sprzęty półprofesjonalne, do użytku komercyjnego, polecane do małych hoteli, pensjonatów, internatów, Idealne do prania sterty brudnych, zasranych kocyków, a co najważniejsze w rozsądnej cenie.

Bez sprawnej pralki długo nie damy rady, zakopiemy się w stercie brudnego prania. Suszarka przy tak sporej ilości prania jet niezbędna. Dni są coraz zimniejsze, pada deszcz i pranie schnie coraz dłużej. To tylko jedna zmiana kocyków po sprzątaniu jeżarni dla maluchów na piętrze.

Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie, każda złotówka ma dla nas i naszych podopiecznych ogromne znaczenie. 

Pomogli

Ładuję...

1 dzień do końca
Wsparły 34 osoby
3 012 zł (54,64%)
Brakuje jeszcze 2 500 zł
Adopcje