Pomóż wygrać dzikim zwierzętom

Każda złotówka pomaga wygrać 100000. W konkursie nie liczy się zebrana kwota - chociaż również ona do nas trafi - ale liczba darczyńców. Jeśli wpłacisz tylko  złotówkę, dostaniemy  Twój głos. 

Od wielu lat w dwóch ośrodkach rehabilitacji zwierząt ratujemy dzikie zwierzęta i zwracamy im wolność. W ośrodku "Jerzy dla jeży" w Kłodzku ratujemy jeże europejskie, w ośrodku "Jeżurkowo" w Skierdach pod Warszawą - jeże, wiewiórki, myszarki, nietoperze, zajączki, kuny, wydry i inne niewielkie ssaki.Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Ratujemy ranne i chore dorosłe zwierzęta, odchowujemy osierocone mioty i przygotowujemy je do życia na wolności. W obu ośrodkach około tysiąca zwierząt rocznie, a ta liczba wzrasta z roku na rok mimo niesprzyjających okoliczności. Wszyscy o tym wiemy: pandemia, wojna, inflacja...  Brak nam środków na rozbudowę i poprawę infrastruktury, a 100000 mogłoby zmienić sytuację. Nie sytuację fundacji, nie sytuację ośrodków, ale sytuację uratowanych dzikich zwierząt przygotowujących się do powrotu na wolność. Ich szansa jest w Twoich rękach!

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

50 zł

Tajfun

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Aguś

5 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
84 506 zł
Wsparło 5 356 osób