Prusia - wychudzona, zaropiała i ogromnym stanem zapalnym w pysiu...

Zbiórka zakończona
Wsparło 14 osób
319 zł (39,87%)

Rozpoczęcie: 13 Maja 2020

Zakończenie: 1 Czerwca 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Prusia - dowód na to, że koty wiedzą kiedy się pojawić, by uzyskać pomoc. Walczymy o nią!

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o kocurku Timim, który trafił pod naszą opiekę z Kartuz. W tempie ekspresowym znalazł się dla niego dobry dom ❤️ I to jest efekt jego adopcji. Nasza wolontariuszka Marzena opisze wam tę akcję:

"Kocurka Timiego zawieliśmy do Pruszcza Gdańskiego. Adopcja udana. Idąc już do auta, by wracać do domu, na mojej drodze stanął czarny kocurek, dał się pogłaskać, potem wyszedł drugi, trzeci i ona... Obraz nędzy i rozpaczy. Mając tylko 1 transporter wybór był oczywisty, który kot potrzebuje natychmiastowej pomocy. Kotka charczała, cała była zaropiała i ciekło jej z pyszczka. Dałam jeść, chwyciłam za kark i hop do transportera. Po pozostałe koty będę wracać, bo mają początki kociego kataru, są oswojone i trzeba im pomóc.

I tak wydałam jednego kota, a już kolejny czekał na pomoc... Kotka dostała tymczasowe imię Prusia. To kochana, drobna i starsza już kotka. Koci katar, cała w pchłach, a zęby - raczej to, co z nich zostało - dramat❗Kotka przez silny stan zapalny w pyszczku nie mogła jeść, co za tym idzie słabła i traciła odporność aż pojawił się katar. Prusię czeka długie i kosztowane leczenie. Badania krwi, usg, oczyszczenie pyszczka z resztek zepsutych zębów i rekonwalescencje w lecznicy.

Nie chce, aby wracała w miejsce, gdzie dogorywała, chce znaleźć jej wspaniały dom, który otoczy ją miłość, na jaką zasługuje!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
311 zakończonych zbiórek
Wsparło 14 osób
319 zł (39,87%)