Jednooka Prymulka po operacji prosi o pomoc.

Marta Zduniak
organizator skarbonki
Kochani, ponownie jesteśmy zmuszeni zwrócić się z wielką prośbą o Waszą pomoc, którą tak hojnie obdarzyliście naszych podopiecznych.

Dotąd udało nam się wyratować z ogarniętej wojną części Ukrainy 14 małych kocich emigrantów - głównie ślepaczki i koty z innymi problemami. Wszystkie wymagają dokładnej diagnostyki i leczenia, dobrego odżywienia, by zregenerować wyniszczone głodem, stresem i chorobami organizmy.

Koty mają się coraz lepiej, 6 spośród nich znalazło już kochające, odpowiedzialne, wspaniałe domy :) Są jednak i takie, o które musimy jeszcze trochę powalczyć. Do nich należy Prymulka, która po przyjeździe trafiła do szpitalika. Pobyt trwał ponad 2 tygodnie, w tym czasie wyleczono z bardzo silnej infekcji, wzmocniono i przeprowadzono operację oczyszczania oczodołu.

Prymula zamieszkała w domu tymczasowym, gdzie rozkwita jak kwiatuszek <3

Faktura za jej pobyt w szpitalu, leczenie i operację wyniosła 690 zł, a my zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w zebraniu tej sumy.

Cała dotychczasowa pomoc była i jest możliwa tylko dzięki Wam - naszym darczyńcom o wielkich sercach, którzy sprawiają, że możemy nieść realną pomoc, ratować te, które bez człowieka nie miałyby szans na życie.

Dzięki Wam, którzy chcecie zmieniać świat na lepsze.

Nie możemy sprawić by w Donbasie zapanował pokój, ale możemy zrobić wszystko by uratować jak najwięcej istnień - niewinnych i bezradnych wobec ludzkiego szaleństwa.

Zmieniacie też życia ludzi. Tych ludzi, którzy w piekle tamtejszej codzienności wkładają całe swe siły w niesienie ratunku naszym braciom mniejszym.

Świadomość, że te uratowane wkraczają w nowe, zwyczajne, spokojne i beztroskie życie dodaje im skrzydeł. Bo to chyba prawdziwe Anioły są...

Wsparli

50 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Powodzenia!
50 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
47%
330 zł Wsparło 8 osób CEL: 690 ZŁ