❗️Tak źle jeszcze nie było... Prosimy o pomoc!

do końca
Wsparło 887 osób
26 640 zł (51,23%)
Brakuje jeszcze 25 360 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 4 Marca 2021

Zakończenie: 16 Czerwca 2021

14 Czerwca 2021, 12:28
:(

Zbiórka kończy się jutro :( Niestety nie udało się  i na pewno już to się nie uda 
Nie będziemy jej przedłużać, bo to już nie ma najmniejszego sensu...
Zbieramy do jutra, czy dobrniemy choć do 60%?
DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy do tego pory nas wsparli <3

Pokaż wszystkie aktualizacje

07 Czerwca 2021, 07:53
Co będzie dalej?

Przedłużyliśmy zbiórkę do końca tygodnia, nie mamy innego wyjścia. Przed nami bardzo ciężki tydzień. Mnóstwo faktur zaległych do zapłacenia, a przecież lato to okres remontów   i przygotowania się do zbliżającej zimy. Tak bo - kiedy większość z Was myśli i żyje wakacjami my już teraz myślimy o zapasie jedzenia i zabezpieczeniu zwierząt na zimę

Pod opieką mamy nie tylko stare nieadopcyjne psy i koty, lecz także ocalone przed kilkoma laty zwierzęta gospodarskie.
Niestety ocalenie, wykup to nie wszystko. Największe koszty generują - leczenie, utrzymanie, opieka. Nikt nam nic nie da za darmo. Za wszystko musimy płacić.

Za nami tydzień nowego miesiąca, za chwilę będzie lipiec, sierpień, wrzesień i JUŻ mamy jesień. Bardzo prosimy o wsparcie.Tylko w tym tygodniu potrzebujemy ok. 8 tys, zł na pokrycie faktur , które już dawno są przedawnione Zbiórka miała trwać miesiąc trwała ponad trzy - nie udało się. PRZEGRALIŚMY! Co będzie dalej? Każdy kolejny tydzień, to kolejne płatności. Przed nami ciężka decyzja, jeśli teraz nam się nie uda nie przetrwamy zimy.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas do tej pory wsparli.

24 Maja 2021, 18:34
Ostatnie dni - Prosimy Pomóż!

Prosimy Was o dalsze wsparcie - bez Waszej pomocy nie damy rady dalej działać! :(

Jesteśmy załamani! Nieubłaganie zbliża się termin na uregulowanie faktur za maj, a jeszcze sterta faktur z kwietnia, marca czeka na opłacenie.

Musimy zadbać o naszych stałych podopiecznych, a kolejne chore zwierzęta w potrzebie trafiają pod naszą opiekę.
Tylko dziś po wielu próbach łapania udało nam się złapać kociego chorego dzikuska! To kolejne faktury do opłacenia. Nie mogliśmy przejść obok niego obojętnie wiedząc, że potrzebuje pomocy i leczenia.
Prosimy pomóżcie nam pomagać

29 Kwietnia 2021, 14:01
Wciąż walczymy o przetrwanie!

Do końca zbiórki 5 dni i prawie 26 479 zł do zebrania! Bez Waszego wsparcia nie jesteśmy w stanie uzbierać tak dużej sumy, od której zależy dalszy los naszych podopiecznych, dlatego prosimy Was o pomoc, udostępnianie i wpłacanie symbolicznej złotówki.

27 Kwietnia 2021, 16:40
Błagamy Was o pomoc i wsparcie – bez Was nie damy rady!

Dziękujemy Wam za dotychczasowe wpłaty!

Dzięki Waszemu wsparciu nasz zielony pasek na zbiórce dobrnął do 36,59%
Do końca jeszcze dużo brakuje, ale wierzymy, że razem damy radę!
Nasi podopieczni są wdzięczni za każdą złotówkę!

Nasza sytuacja finansowa jest ciężka pod opieką mamy ponad pięćdziesiąt stałych podopiecznych. Ostatnie miesiące to ciągła walka o przetrwanie - brakuje środków na leczenie, jedzenie, profilaktykę, sterylizacje, na opłaty związane z utrzymaniem zwierząt. Jest źle, bardzo źle...

Co dzień zadajemy sobie to samo pytanie co przyniesie jutro... Jak pomagać mając mało pieniędzy na fundacyjnym koncie lub nie mając ich wcale? 

Co będzie dalej? Nie wiemy. Wiemy za to jedno, bez względu na sytuację - musimy zapewnić naszym podopiecznym bezpieczne jutro. 

Pod naszą opieką mamy zwierzęta, które ucierpiały nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Są to zwierzęta po przejściach z problemami behawioralnymi, chore i zaniedbane, które oprócz leczenia potrzebują bardzo dobrej karmy, suplementów i witamin. Większość to zwierzaki starsze, chore, nieadopcyjne.

Leczymy, resocjalizujemy, na nowo uczymy życia w domu z ludźmi i innymi zwierzętami. Większość z nich zostaje adoptowana, są jednak takie, o które nikt nie pyta - to dla nich prosimy dziś o pomoc!

Jesteśmy dla nich ostatnią deską ratunku!  Musimy zapewnić im dach nad głową, utrzymanie, leczenie, opłacić hotele, z których musimy korzystać w sytuacji, gdy w domku tymczasowym brakuje już miejsca.

Pomagamy nie tylko psom i kotom, lecz również zwierzętom gospodarskim i dzikim. Wykupione z targów rzeźnych, zawrócone z ostatniej drogi, ocalone przed nieuniknioną śmiercią otrzymują leczenie, opiekę i utrzymanie do końca swoich dni.

Każdy z naszych podopiecznych ma całodobową opiekę, jest leczony, resocjalizowany i przygotowywany do adopcji. Poświęcamy swoje życiem i cały swój czas, szukamy im jak najlepszych domów.

Zbiórka ma na celu pokrycie najpilniejszych wydatków związanych z utrzymaniem  ponad 50 zwierząt będących pod naszą opieką - wyżywienie, leczenie, profilaktyka, opłaty oraz pokrycie zaległych faktur.

Miesiąc funkcjonowania fundacji - utrzymanie, wyżywienie i leczenie zwierząt to około 20 tys. zł. Tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy działać!

Będziemy wdzięczni za każdy datek, który pozwoli nam przetrwać i dalej pomagać. Dziękujemy za każde wsparcie!

Organizator
5 aktualnych zbiórek
143 zakończone zbiórki
do końca
Wsparło 887 osób
26 640 zł (51,23%)
Brakuje jeszcze 25 360 zł
Wesprzyj