Niechciane, przez świat zapomniane...

Zbiórka zakończona
Wsparło 38 osób
1 236 zł (61,8%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 1 Października 2020

Zakończenie: 1 Listopada 2020

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
05 Października 2020, 16:08
Mama i szczeniaki już są w fundacji.

Dziękujemy za dotychczasową pomoc. Przed nami najtrudniejsze 3 tygodnie - liczymy na to, że uda nam się  utrzymać szczeniaki w pełnym zdrowiu, co nie zawsze jest regułą w przypadku psów urodzonych w trudnych warunkach. Prosimy, nie zostawiajcie nas.

W tej prowizorce budy żyje mama z dwoma szczeniakami. Maluchów było więcej, jednak  na ich los nie mieliśmy wpływu. Możemy natomiast mieć wpływ na życie tych, które zostały, ich mamy oraz pieska, który najprawdopodobniej jest ich ojcem. Nie ma co ukrywać, najważniejsze jest życie i bezpieczeństwo maluchów, to głównie z myślą o nich jest ta zbiórka i apel o jej wsparcie.

Jeżeli uzbieramy kwotę, o którą prosimy, mama i szczeniaki mogą trafić pod naszą opiekę niemal natychmiast. Jednak musimy mieć za co je utrzymać. Proszę zobaczyć, w jakich warunkach żyją te psy, żadne stworzenie na nie  zasługuje na taki los. Wszystko jest w Państwa rękach, my ze swojej strony możemy tylko zagwarantować pełną opiekę i oddanie. Marzyłyśmy o chwili odpoczynku, ciężko jednak odczytać prośbę o pomoc, zobaczyć szczeniaki zwinięte w zimnej budzie i pomyśleć o świętym spokoju. Dlatego prosimy o wpłaty, tak bardzo chcemy uratować te psie dzieci. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
13 aktualnych zbiórek
182 zakończone zbiórki
Wsparło 38 osób
1 236 zł (61,8%)
Adopcje