Zwierzaki Przytul Pyska proszą Cię o wsparcie!

Przytul Pyska
organizator skarbonki

Czasem tylko czysty przypadek i powiązanie  faktów powoduje, że  czwórka  małych  istnień ma szansę na przeżycie. Przyszły na świat niechciane, bezpańskie ... ich matka to dzika suka, która znalazła schronienie na wielkiej fermie krów. Nie zauważona, zdala od człowieka, oszczeniła się w belach słomy...

Anonimowy Pomagacz

Dopiero, gdy maluszki zaczęły wychodzić, zostały zauważone. Prawie tydzień zajęło  znaleziene szczylków..

Anonimowy Pomagacz

Niestety, te małe 1.5 kilogramowe ciałka okazały się być bardzo chore, głodne.  Zarobaczone, z chorobami skóry, świerzbowcem i wielkim lękiem przed światem i człowiekiem. 

Nasze zadanie to oswoić maleństwa, wyleczyć i znalźć najlepsze domy, co zapewne nie będzie łatwe. Samo leczenie będzie bardzo długie i kosztowne.

Anonimowy Pomagacz

W naszym ósrodku mieszka obecnie 50 zwierząt, ponad połowa to zwierzęta nieadopcyjne z uwagi na swoje  zachowania lękowe/agresyne oraz różne choroby i starość :( Ich całym domem jest ośrodek. 

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Staramy się zapewnić im wszystko co najlepsze, podarować namiastkę człowieczeństwa, życie bez bólu, zimna, głodu i cierpienia. 

Dlatego prosimy Was Przyjaciele ! Pomóżcie lokalnie naszym  bezdomniakom!  Przetrwać nie tylko zimę ale również kolejne lata. 

Środki zebrane ze zbiórki zostaną wykorzystane na zakup solidnych kojców dla gagatków, które notorycznie nam je demolują: Birus, Hokus, Pionek i Cypis. Opiekę weterynaryjną dla naszych schorowanych rezydentówi i nie tylko,  oraz na zakup specjalistycznej karmy.

Przytul Pyska to małe przytulisko, w którym życie toczy się swoim zwariowanym tempem , na dobre i na złe. 

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Dla znajdy Dziadka

Dziewczyny dajecie radę!
100 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
1 177 zł
Wsparło 30 osób