To może być kolejny Wspólny CUD! Zwierzakobus...

Przytul Pyska
organizator skarbonki

Pojawia się nadzieja ! tą nadzieją jest nowy samochód Zwierzakobus - najważniejsze narzędzie naszej pracy! 

Wiemy, że możemy wspólnie i przede wszystkim dzięki Wam Przyjaciele, powalczyć o możliwość Wygrania samochodu w Konkursie ! 

Przytul Pyska - to mała organizacja, można pomyśleć! Dla Nas jest wielka. Działamy prawie 5 lat i jesteśmy z tego dumne. Tak! Bardzo dumne! Przytul Pyska prowadzą 4 dziewczyny, czasem zwane Przytul Laskami. To one są na pierwszysm froncie walki z bezdomnoscią, okrucieństwem a czasem bezsilnością. W ich życiu najważniejsze stało się dobro zwierząt. Mimo zwątpienia, złych dni, czasem tak po prostu zmęczenia - dziąłają dalej. Kochają być potrzebe! Jak w każdej organizacji bywają problemy, u nas również. Nigdy nie uważaliśmy, że robimy coś lepiej. Na pewno jesteśmy troszkę zwariowanym przytuliskiem/ ośrodkiem!  Gdyż  połączyliśmy dwie pasje, oczywiście to wszytsko wyszło przez przypadek, pasja-bieganie i miłość do zwierząt. Pomyśleć, co może mieć wspólnego przytulisko bezdomniaków i bieganie ? A może i to wiele... Przytulisko zdobywa nowych przyjaciół, a najbardziej korzystają na tym nasze bezdomniaki ! Wspólne bieganie z bezdomniakami powołało do życia Ekipę Przytul Pyska - pozytywnie nawiedzonych ludzi, którzy biegają z bezdomniakami.  A wspólne bieganie psów z przytuliska, dało nam pewny rodzaj resocjalizacji psów agresywnych, zlęknionych i nawet dzikich. Wspólne bieganie z psiakami z PP pozwoliło, również sprawdzić możliwości psów i wykorzystać ich temperament oraz predyspozycje. I tak niektóre psiaki bezdomniaki z PP  zabierane  są na różne psie zawody ! Bo w naszym ośrodku staramy się rozwijać zdolności naszych podopiecznych. Ośrodek Przytul Pyska nie  jest smutnym miejscem, tu zwierzaki dostają coś więcej . 

Anonimowy Pomagacz

Inną formą działania naszego Ośrodka to edukacja, edukacja dzieciaków z okolicznych szkół, przedszkoli, świetlic. Wraz z rozpoczeciem roku szkolnego jeździmy z bezdomniakami na prelekcje. Pokazujemy i staramy się prowadzić  prelekcje w formie bardzo pozytywnej, tematem przewodnim jest przyjaźń do zwierząt. Pokazujemy jak powinna wyglądać opieka nad pupilem. Zapraszamy klasy do Naszego ośrodka i wspólnie spędzamy cały dzięń. Poznają historie naszych podopiecznych oraz ciężką prace w ośrodku, oczywiśćie to dzięń pełen różnych emocji, które towarzyszą wszystkim.  My mamy nadzieję, że choćby mały procent tych dzieci / młodzieży zapamięta nasze lekcję i będzie lepszymi dorosłymi . 

Anonimowy Pomagacz

Prowadzenie ośrodka Przytul Pyska to głównie pomoc bezdomnym i skrzywdzonym zwierzakom. Prowadzenie interwencji jest wpisane w życie ośrodka. Stykanie się z zacofaniem, przemocą to coś, czego nie powinno być w XXI wieku... niestety jest ! Dlatego w ośrodku dążymy do tego aby te wszystkie zwierzaki otrzymały człowieka, człowieka bardzo pozytywnego. Wyznajemyc zasadę  Pokochaj! Adoptuj !  pragniemy przeprowadzać adopcje tak aby one były na 1000 %, odpowiednia rodzina, odpowiednie stworzenie. Póki co nasza misja sprawdza się! 

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

W naszym Ośrodku znajdują się również staruszki, mamy takie nasze Rodzyneczki Kochane, koło których skaczemy - bardziej niż koło swoich ludzkich połówek ! :)  Anonimowy Pomagacz

Są też psy zniszczone przez człowieka - zniszczone psychicznie ! zlęknione i zrezygnowane... przed nimi długa droga, aby wyjść na prostą. Ale wiemy, że to się udaje ! a żywym przykladem adopcji takich psiaków są między innymi : Nivka, Zamek, Kłudzia, White, Cola, Gabi, Woffi, Czu i wiele innych psiaków.
Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Trafiają do nas również bardzo chore psy. Tosia znalazła swojego człowieka. Który zrobi dla niej wszystko!  I oto w tym chodzi ! Szukać szcześcia dla bezdomniaków mimo wszystko ! 

Anonimowy PomagaczPod opieką mamy też Kozela - cudownego koziołka. Największego celebrytę Przytul Pyska ! Nie ma chyba osoby , która go nie pokochała :) 

Anonimowy Pomagacz

Oczywiście mamy również kociaki :) dla których w tym roku chcemy wybudowac prawdziwą kociarnię- taką na wzór naszego Domu Psiego Seniora. Tak aby kociaki miały swój prawdziwy kawałek podłogi w Przytul Pyska. 

Kochani Przyjaciele - Zwierzobus to szansa ! Wielka szansa dla Przytu Pyska! W Waszych rękach jest wielka moc!  Jeżeli uda się zebrać największa ilośc Darczyńców mamy wielkie szance wygrać ! Tak więć Prosimy WAS z całego seducha ! 

Wpłacajcie na Skarbonkę i Udostepniajcie dalej ! 

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Monika Domagała

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Iwonka

5 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
11 875,39 zł
Wsparło 600 osób