Czupurek stracił swojego pana i został sam...

Zbiórka zakończona
Big b47db917 9c37 4155 b647 0b9f4d42a127
Wsparły 333 osoby
2 000 zł (100%)

Rozpoczęcie: 16 Marca 2017

Zakończenie: 16 Czerwca 2017

Mieszkali w małej wiosce. Prowadzili skromne życie, a pan był dla niego wszystkim. Chodził za nim krok w krok i tak mijały lata. Obaj się zestarzeli, co jest naturalne, jednak zdarzyło się coś strasznego. Pewnego dnia pan Czupurka, po zażyciu alkoholu, idąc ruchliwą szosą, doznał wypadku i zmarł.


 

Czupurek został sam. Nieszczęśliwy, samotny, nierozumiejący, dlaczego jego dobry Pan go opuścił, pogrążył się w depresji i marniał z dnia na dzień. I stało się coś dobrego. Mieszkańcy wioski zainteresowali się jego losem i tragedią. Nikt nie mógł go przyjąć, ale szukano pomocy. Zadzwoniono do naszej fundacji. Nie odmówiliśmy.

Przyjechał do kliniki na podstawowe zabiegi weterynaryjne i badania, a potem do kameralnego, domowego hoteliku. Jest w nim już od 27 września 2016 i po zaaklimatyzowaniu się zapomina o przeszłości. Jest szczęśliwy u boku troskliwej opiekunki i innych towarzyszy - podopiecznych fundacji. Niestety, okazało się, że oprócz starości (ma kilkanaście lat) doskwiera mu choroba - padaczka. Nie wiadomo, czy to przeżyte zdarzenia spowodowały ujawnienie się tej choroby czy była z nim od dawna. 

Ma ataki, podczas których otrzymuje to, co najbardziej w takich chwilach potrzebne - czułe ręce człowieka oraz niezbędne leki. Nie wiadomo, jak długo z nami pozostanie. Dajemy mu to czego potrzebuje najbardziej - godne życie, leczenie, bezpieczeństwo. Ten mały piesek zasługuje na to. Oczywiście nie tracimy nadziei, że znajdzie się ktoś, kto przygarnie leciwego, chorego pieska i otoczy właściwą troską oraz podaruje ciepło domowego ogniska. Zbieramy na opiekę i leczenie Czupurka. Prosimy, zasługuje na nasz trud i Wasze wsparcie.

Pomogli

Ładuję

Organizator
2 aktualne zbiórki
104 zakończone zbiórki
Wsparły 333 osoby
2 000 zł (100%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość