Herman - schorowany i skrajnie zaniedbany pies prosi o Wasze wsparcie

Zbiórka zakończona
Wsparło 46 osób
1 787 zł (17,87%)

Rozpoczęcie: 31 Marca 2019

Zakończenie: 30 Czerwca 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Został zgłoszony, gdy wolontariusze zobaczyli go w schronisku w dramatycznym stanie. Przybył do placówki cierpiący - widok był wstrząsający. Niestety w schronisku nie mógł liczyć na pomoc medyczną. Jedynie go wykastrowano...

Uszkodzone oko, pokrzywione nogi, cierpiący, wychudzony, brudny… Otrzymaliśmy zgłoszenie i zdjęcia. Pomimo przepełnienia, podjęliśmy decyzję o ratowaniu psa. W klinice biedak został poddany badaniom. Zwichnięte biodro powoduje ogromny ból z powodu ucisku na nerw. Po konsultacji ortopedycznej wyznaczono termin operacji tak szybko, jak to było możliwe (najbliższy poniedziałek 1.04.2019 r.).

Zdruzgotane kolano musi poczekać. Jego operacja będzie długa i bardzo skomplikowana. Nie można jej zrobić jednocześnie z biodrem, które będzie się musiało wygoić. Nie wiadomo, co spotkało Hermana. Czy ktoś go skatował? Czy uległ tragicznemu wypadkowi? Na te pytania nie znajdziemy odpowiedzi. On nam nie powie. Jedno jest pewne – ma za sobą długie cierpienie.

Jest jednak szczęście w nieszczęściu. Znalazł się pod opieką wspaniałych lekarzy, którzy zrobią wszystko, aby przywrócić mu zdrowie. My postaramy się znaleźć mu bezpieczne miejsce na ziemi, które wynagrodzi mu koszmarną przeszłość. To przemiły psiak. Jest ulubieńcem kliniki.

Prosimy o wsparcie Hermana. Szukamy dla niego domu stałego lub tymczasowego, w którym, po pobycie w szpitalu, będzie mógł dochodzić do pełnego zdrowia.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
128 zakończonych zbiórek
Wsparło 46 osób
1 787 zł (17,87%)