Lord - szkielet z zapadniętymi gałkami ocznymi i ranami na całym ciele prosi o pomoc

Zbiórka zakończona
Big cba9f93d 9452 4b24 ad02 672a9d28a9bc
Wsparło 880 osób
4 577 zł (101,71%)

Rozpoczęcie: 06 Lipca 2017

Zakończenie: 15 Sierpnia 2017

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Lorda znalazła wolontariuszka podczas podróży po kraju. Był w bardzo złym stanie. Napisała:

„Szkielet, zapadnięte gałki oczne, zaropiałe oczy, wszędzie - na całym ciele rany - ogon z dziurą do żywego mięsa (jest duże prawdopodobieństwo, że konieczna będzie jego amputacja), łapy spuchnięte, w krwawiących ranach... A to cudowny pies - oddany, wpatrzony w człowieka, bardzo spokojny i zrównoważony, wspaniały - zarówno dla ludzi, jak i psów... Grzeczny, cichutki...”

Natychmiast trafił do całodobowej lecznicy i szpitala, gdzie otrzymał najlepszą opiekę. Leczono rany, zapalenie spojówek, stan zapalny układu trawiennego. Wymagał długiej antybiotykoterapii oraz pobytu w szpitalu. Oprócz leczenia konieczne było odpchlenie, odrobaczenie i kąpiel. Otrzymywał kroplówki, leki, wykonano wiele badań (krew, mocz, posiew, antybiogram, usg, rtg, badanie kału). Po podstawowym leczeniu i zdiagnozowaniu przeprowadził się do hoteliku, gdzie terapia jest kontynuowana.

Lord przebywa obecnie w  hotelu dla psów, je karmę specjalistyczną, ochraniającą żołądek i jelita, czuje się dobrze. Cały czas pozostaje pod opieką lekarzy.

Zbieramy na opłacenie dotychczasowego leczenia, a także na jego kontynuację oraz opiekę tymczasową. Prosimy o wsparcie dla tego wspaniałego psa, który bez naszej pomocy już by nie żył…

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
120 zakończonych zbiórek
Wsparło 880 osób
4 577 zł (101,71%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość