Zostawiony bez pomocy po wypadku

Wsparło 20 osób
875 zł (29,16%)
Brakuje jeszcze 2 125 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 22 Lutego 2021

Zakończenie: 31 Marca 2021

23 Lutego 2021, 21:29
Pimpek po operacji

Koszt operacji wyniósł 2754 zł, Prosimy o pomoc w uzbieraniu potrzebnej kwoty

Odebraliśmy go po 18 i cały czas odsypia jeszcze operację. To była ciężka i długa operacja a on najmłodszy nie jest już. Poza tym wszystko dobrze, operacja się udała. Teraz będzie musiał mieć ograniczony ruch przez 6 tygodni.

Na zdjęciu płytka, która została założona Pimpusiowi ora RTG po operacji z płytką już.

Psiak ze Strzyżowca, który miał wypadek, jutro ma drugą, drogą operację! Pamiętacie błąkającego się psiaka ze Strzyżowca, który ciągle leżał na zakręcie? Trafił do nas po wypadku, z poważnymi uszkodzeniami, cierpiący, obolały, na trzech łapkach. Nie otrzymał pomocy od nikogo. Na szybko przeszedł pierwszą operację. Naprawiono zwichnięcie w stawie biodrowych, przeszedł resekcję głowy kości udowej.

Teraz jak już jego organizm się wzmocnił, musi przejść drugą operację. To 9/10-letni pies, więc musieliśmy też zachować odstęp między narkozami. Musimy się uporać z zerwanym więzadłem krzyżowym przednim prawym w prawym stawie kolanowym (to ta łapka, która była zwichnięta i przeszła dekapitację głowy kości biodrowej)

Jest umówiony na jutro na operację, stabilizującą kolano nowoczesną i niestety kosztowną metodą, ale najmniej uciążliwą i najbardziej bezpieczną dla psa, szczególnie starszego psa. Zostanie zastosowana metoda TPLO RADIAL CUT. Szacowany koszt operacji ok. 3000 zł.

Mamy nadzieję, że to już ostatni krok w leczeniu psiaka i że teraz będzie tylko z górki i będzie już wolny od bólu i zdrowy. Nikt się nigdy nim nie przejmował, nikt nie dbał, pozostawiony sam sobie, czy może liczyć na Was? Czy pomożecie psiakowi uzbierać na operację?

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
44 zakończone zbiórki
Wsparło 20 osób
875 zł (29,16%)
Brakuje jeszcze 2 125 zł
Wesprzyj