Psia rodzina z ulicy potrzebuje Twojej pomocy!

Zbiórka zakończona
Wsparło 18 osób
2 050 zł (102,5%)

Rozpoczęcie: 20 Sierpnia 2021

Zakończenie: 1 Grudnia 2021

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kolejna smutna sprawa. Mimo tego, że mamy nadpodaż zwierzaków i brak miejsc, codziennie otrzymujemy telefony z dramatycznymi prośbami o pomoc!

PILNIE potrzebujemy karmy dla 2,5-miesięcznych szczeniaków oraz ich mamy i taty!!! Potrzebne są też podkłady oraz finanse na odrobaczanie, szczepienie itd. Tata potrzebuje także konsultacji okulistycznej, bo ma coś z okiem! Prawdopodobnie uraz mechaniczny. Zabraliśmy 2 dorosłe psy i 2 szczeniaki, które od ponad miesiąca błąkały się po wsi pod Warszawą. Maluchy koczowały w krzakach, a rodzice biegali po ruchliwej drodze.

W trakcie interwencji dowiedzieliśmy się, że psy uciekły od starszej, chorej osoby, która wg sąsiadów zabijała swoje chore i starsze psy siekierą. Psiaki schroniły się w krzakach, a dobrzy sąsiedzi je dokarmiali. Część z nich nie chciała, żebyśmy je uratowali. Tłumaczyli, że przecież je karmią i się opiekują. Hmmmm... Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Wiadomo, teraz jest ciepło, ale co będzie z nimi zimą. Też będą koczować w krzakach, z których opadną liście i trząść się z zimna?! Poza tym żadnych szczepień, kastracji. Za rok z psów zrobiłaby się niezła gromadka i wtedy zapewne zaczęłyby przeszkadzać. Wyłapaliśmy biedaki!

By przygotować je do dobrych adopcji, potrzebujemy środków na odrobaczanie, najlepiej Aniprazol. Szczeniaki mają wydęte brzuszki, na pewno są bardzo zarobaczone. Potrzebujemy czegoś na odpchlenie dla dorosłych psów. Potrzebujemy obroże na kleszcze najlepiej Foresto, krople na kleszcze. Potrzebujemy karmy dla juniorów oraz dla dorosłych psów np. Brit Care, Bosh, Josera.

Bardzo prosimy o podkłady dla niemowląt, najlepiej Seni rozmiar 60 x 90. Prosimy o pomoc finansową na szczepionki, utrzymanie zwierzaków, wizyty u weterynarza. Liczymy, że pomożecie tym zwierzakom! One dopiero teraz zaczną wychodzić na prostą! Wchodzić w zwierzęcą normalność. Szukać nowych, dobrych domów! Pomożecie?

Kontakt: 509 117 723, 501 258 303.

Mamy pod opieką dużo zwierząt potrzebujących leczenia, specjalistycznych karm, częstych wizyt u lekarzy weterynarii. Jeśli popierasz naszą działalność - pomóż. Utrzymujemy nasze zwierzaki wyłącznie z darowizn osób fizycznych i prawnych. Jeśli nie możesz adoptować bezdomnego zwierzaka, zostań jego opiekunem wirtualnym lub wpłać datek na cele statutowe fundacji.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
39 zakończonych zbiórek
Wsparło 18 osób
2 050 zł (102,5%)