Kończy się jedzenie, chcemy jeść

Zbiórka zakończona
Wsparło 77 osób
2 005 zł (100,25%)

Rozpoczęcie: 8 Lipca 2019

Zakończenie: 8 Października 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Nie mamy karmy dla psów. Nasze zapasy zostały wyczerpane całkowicie. Jedzenia dla naszych psów starczy na najbliższe trzy dni. 

I koniec. Jak wiecie, w Przystani działa psianatorium, gdzie najstarsze, najbardziej schorowane i niepełnosprawne psiaki znalazły swój dom. Mają warunki komfortowe. Każdy ma swój pokoik, w którym działa klimatyzacja. Tam mają swoje legowiska, zabawki. Przed psianatorium mają wybieg, który jest zacieniony, dzięki zainstalowanym markizom. Na wybiegu znajdują się budy, gdyby ktoś miał ochotę odpocząć i poobserwować świat, albo uciąć sobie drzemkę na świeżym powietrzu. Historie naszych podopiecznych są różne, wiele z nich zaznało głodu, okrucieństwa ludzi, niektóre były dręczone, inne zostały trwale okaleczone, a jeszcze inne na stare lata były porzucane. Uczucie głodu zna każdy z nich. Boimy się, co dalej. Potrzebujemy pomocy, musimy uzupełnić zapasy mokrej karmy. Nasze psy to w większości dziadeczki, nie tolerują karm typowo marketowych...

Jeśli ktoś nie może dołożyć grosika i wolałby wysłać nam puszkę lub zestaw puszek to będziemy ogromnie wdzięczni. Z całego serca prosimy o grosz, o pomoc dla tych naszych życiowych rozbitków, którzy znaleźli wreszcie swój dom, pomóżcie nam nakarmić nasze psy.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
22 zakończone zbiórki
Wsparło 77 osób
2 005 zł (100,25%)