Denis - przerzucany z domu do domu... Teraz pracujemy nad tym, co zepsuł człowiek...

3 dni do końca
Wsparło 7 osób
392 zł (39,2%)
Brakuje jeszcze 608 zł

Rozpoczęcie: 27 Września 2022

Zakończenie: 30 Listopada 2022

Godzina: 23:59

Denis szuka wsparcia w opłaceniu jego treningów z behawiorystą. Pomóż nam zawalczyć o jego szansę na nowe życie! 

Ale od początku. Kim jest Denis?

Denis to ok. 5-letni psiak w typie jamnika. Dotychczas nie miał szczęścia do ludzi. Miał naprawdę wiele okazji, by się na nich zawieść... Przekazywany jak rzecz, "z rąk do rąk", w końcu trafił pod naszą opiekę. Domy zmieniał już chyba 5 czy 6 razy. Nim do nas trafił ktoś zapiął go nawet na łańcuch... Niestety odbiło się to nieco na jego psychice.

W głębi to radosny i pogodny psiak, który potrzebuje miłości, stabilizacji i mądrej opieki człowieka. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym, który codziennie z nim pracuje. Bardzo ceni sobie towarzystwo człowieka. Lubi wskoczyć na kanapę i położyć się blisko. Przez to niezbyt przepada za zostawaniem samemu w domu, ale nad tym też pracujemy. Poza tym nie niszczy i zachowuje czystość. Grzecznie podróżuje też w samochodzie, jak i w komunikacji miejskiej więc poleca się jako kompan wycieczek.

Denis wolałby mieć człowieka raczej na wyłączność. Nie lubi kotów, a z psami bywa różnie. Na spacerach niektóre oszczekuje (tu mamy już sporo sukcesów, dzięki treningom). To mądry psiak, więc potrzebuje tylko konsekwentnego opiekuna, który weźmie na warsztat jego "jamnicze" cechy i pomoże mu zrozumieć, co powinien robić, a czego nie. Zdarza mu się być zazdrosnym, więc nie polecamy go raczej do domu z małymi dziećmi.

Ten psiak ma naprawdę pecha. Na czeka na dom czeka już rok... To zdecydowanie wpłynęło na jego pewność siebie, a także ufność w stosunku do ludzi. Jest psiakiem emocjonalnym, któremu pomagamy te emocje kontrolować. Jest wspaniały i bardzo się stara, ale ludzie skrzywdzili go wielokrotnie.

Tu na szczęście ogromną robotę robią jego zaangażowani tymczasowi opiekunowie Marysia i Janek pod okiem niezastąpionej Basi. Pomożecie nam opłacić jego treningi, a jednocześnie zwiększyć jego szansę na dom, na który czeka już tyle miesięcy?

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
93 zakończone zbiórki
3 dni do końca
Wsparło 7 osób
392 zł (39,2%)
Brakuje jeszcze 608 zł