Puszek - nieufny piesek z chorobą skóry prosi...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

PsiKlik.pl realizuje 33 cel. Jest nim pomoc dla Puszka!Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę psiklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Puszka przyjęliśmy 9 września 2014 roku, na prośbę wolontariuszki, która zobaczyła go w maleńkiej klatce w lecznicy, współpracującej ze schroniskiem niedaleko Nowodworu na Lubelszczyźnie. Przebywał tam prawie dwa miesiące bez poprawy stanu zdrowia, w trudnych warunkach, a jego szanse na życie malały z dnia na dzień. 

 

Na skórze całego ciała miał rozległe wyłysienia z rumieniem i grudkami. Występował świąd całego ciała. Hiperpigmentacja skóry grzbietu i głowy oraz strupy. Głebokie, ropne zapalenie skóry brzucha oraz klatki piersiowej. Był zapchlony. W zeskrobinie głębokiej liczne postaci nużeńca w różnych stadiach rozwoju. Ropne zapalenie powiek i spojówek obu oczu z silnym rozpulchnieniem spojówek. Ropne zapalenie napletka i prącia. Powłoki brzuszne powiększone i napięte, wychudzony. Deformacja kończyn najprawdopodobniej jako wynik niedoborów żywieniowych.

 

Puszek znajduje się pod opieką naszej fundacji. Jest cały czas leczony - choć stan jego zdrowia poprawił się, prawdopodobnie nigdy w pełni nie wyzdrowieje, a sierść w niektórych miejscach nie odrośnie.

Cały czas szukamy dla niego cudownego domu do końca życia, jednak jest to utrudnione ze względu na jego wygląd, stan skóry oraz stan psychiczny - Puszek jest wycofanym pieskiem i potrzebuje czasu, aby zaufać człowiekowi. Będziemy wdzięczni za wsparcie dalszego utrzymania i leczenia Puszka.

Poomoc.pl i PsiKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1500zł

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

55 zł

Anonimowy Pomagacz

Dal Puszka-Okruszka
30 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Justyna

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
107%
1 609,77 zł Wsparło 59 osób CEL: 1 500 ZŁ