Edi już dwa razy wygrał życie - do trzech raz...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

PsiKlik.pl realizuje 47 cel. Jest nim pomoc dla Ediego.


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę PsiKlik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________  

OPIS CELU:

Edi już dwa razy wygrał życie - do trzech razy sztuka... To uroczy, starszy kundelek, na którego drodze stanęła pewna cudowna osoba. Osoba, która nie mogła przejść obok niego obojętnie. Kości obciągnięte skórą, bez sierści, a w oczach błaganie o pomoc. Wyglądał, jakby nie miał już niewiele czasu. Jakby za chwilę miał odejść. Nikt nie wierzył, że on przeżyje. Wtedy pierwszy raz wygrał życie.


Drugi raz, gdy guz przyrośnięty do nerki, pękł. Dzięki operacji żyje. Do tej pory żył cudownie, z człowiekiem kochającym go jak własne dziecko, przedkładającym jego dobro ponad swoje. Każdy dzień życia z Edim był celebrowany, każdy był szczęściem, że nowotwór nie dał przerzutów.


Aż do, teraz kiedy to zapadł wyrok - przerzuty na drugiej nerce. Rokowania nie pozostawiają nadziei. Jednak Edi czuje się świetnie, nie odczuwa związanych z nowotworem dolegliwości. Póki tak będzie, człowiek Ediego nie zrezygnuje z walki, bo każdy dzień jest dla nich na wagę złota. Jednak utrzymywanie go w tak dobrej kondycji to wydatek ponad siły osoby, która poświęca prawie całe życie starszym, chorym zwierzętom.

Będziemy wdzięczne za każdy gest dobrej woli, za ściskanie kciuków, dobre słowo, pozytywne myśli i pomoc finansową. Pamiętajcie Kochani, my Zwierzoluby, jesteśmy jedną Wielką Rodziną. Dziękujemy.

Poomoc.pl i PsiKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1000zł

Wsparli

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Obyś żył bez cierpienia długo i szczęśliwie.
100 zł

Anonimowy Pomagacz

Pączusiu wszystkiego dobrego
50 zł

M

4 zł

Anonimowy Pomagacz

15 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
118%
1 184,25 zł Wsparło 37 osób CEL: 1 000 ZŁ