Nie mogliśmy zostawić Graby z chorym kolanem

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

DobryKlik.pl

PsiKlik.pl realizuje 57 cel. Jest nim pomoc dla Graby!

DobryKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę PsiKlik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________  

OPIS CELU:

Posypały się kolana naszym zwierzakom... Trwa zbiórka Iwana, Bati, teraz czas na Grabcię. Co zrobić, przecież nie możemy pozwolić, żeby żyła z bólem czy dyskomfortem.

DobryKlik.pl

Zacznijmy jednak od początku - Graba to nieduża suczka, która właściwie równo 3 lata mieszka w zielonogórskim schronisku. Nikt jej nie szukał, nikt nie chciał jej adoptować... A ona jest fantastyczna! Mimo średniego już wieku, jest wesoła, przesympatyczna i grzeczna. Każda przechadzka w lesie wywołuje u niej uśmiech, a każda chwila z człowiekiem pełna jest radości. 

DobryKlik.pl

No właśnie - spacerki... Graba będzie musiała mieć je teraz mocno ograniczone - uszkodziła sobie kolano. Jak i kiedy? Nie wiadomo, po prostu zaczęło dokuczać, a konsultacja ortopedyczna wykazała problem z więzadłem. I jak tu teraz powiedzieć Grabci, że nie może ganiać po lesie, że musi wychodzić na bardzo spokojne i krótkie spacery, żeby nie uszkodzić łapki jeszcze bardziej i żeby nie bolało? 

DobryKlik.pl

Kolano można naprawić na dwa sposoby - pierwszy, za 800 zł, ale tylko je zaleczymy - usuniemy skutek choroby, a nie przyczynę. Naprawiając kolano porządnie zapłacimy 2000 zł. Mimo ceny, sprawa jest chyba oczywista. Nie ma sensu narażać suczkę na cierpienie pooperacyjne i dochodzenie do zdrowia, żeby było ryzyko kolejnego uszkodzenia stawu. 

DobryKlik.pl

Nie będziemy owijać w bawełnę - wybieramy droższą opcję, ale bez Was nie damy rady. Tak po prostu. Razem z Grabą liczymy na Wasze wsparcie. Prócz operacji będzie jeszcze przecież rekonwalescencja, może i rehabilitacja, nie wiadomo, ale trzeba się z tym liczyć. Przed nami może i dłuższa droga, i z pewnością niezbyt tania, ale z Wami uda się dojść do celu!

___________________

Poomoc.pl i PsiKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1000zł

Wsparli

3 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anna Maria

44 zł

Anonimowa Pomagaczka

Jesteś śliczna
10 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
101%
1 017,65 zł Wsparło 39 osób CEL: 1 000 ZŁ