Łagodny, wrażliwy i niestety chory Bastian...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

PsiKlik.pl realizuje 9 cel. Jest nim pomoc dla chorego psiaka Bastiana!PsiKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę psiklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Bastiana zabraliśmy z małego przytuliska z nadzieją znalezienia mu kochającego domku. Bastek to wspaniały pies o wielkim sercu, który garnie się do ludzi i innych psów, natomiast rozpacza, kiedy człowiek znika mu z oczu... Okazało się, że niestety jest również chory.


 

W badaniu klinicznym oka (z którego wycinana była niegdyś trzecia powieka) stwierdzono ropne zapalenie spojówki oka ze łzawieniem i opuchnięciem powiek. Nabłonek rogówki jest silnie uszkodzony i póki co trudno stwierdzić, czy pies w ogóle widzi na to oko. W jego oku zdiagnozowano wysokie ciśnienie. W uszach ma silny stan zapalny, latami nieleczoną drożdżycę… Wskazano wykonanie EKG serca, USG jąder, przyszłościowo planujemy także badania krwi i kastrację.

Wykupiliśmy pierwszą receptę, w tym antybiotyk oraz lek sterydowy na obniżenie ciśnienia w oku. Bastkowi trzeba aplikować leki kilka razy dziennie, jest przy tym bardzo cierpliwy i grzeczny.Zaczęliśmy walkę o zdrowie i szczęście Bastka. Walkę, którą będziemy mogli kontynuować tylko dzięki Państwa pomocy Każda, nawet najmniejsza kwota jest dla nas bardzo ważna. Przed nami kolejne faktury za opiekę szpitalną, leki i hotelik, w którym Bastek mieszka. Leczenie psiaka będzie długotrwałe. W imieniu Bastka, wielkiego beagla o wielkim sercu, prosimy o wsparcie jego leczenia i udostępnianie informacji!

Poomoc.pl i PsiKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1000zł

Wsparli

20 zł

Iga Próchniak-Czapla

Dwadzieścia złotych
300 zł

Tomek

Lubię zwierzaki :)
25 zł

Aga

Zdrowiej chłopie.
50 zł

K&A

zdrówka!!!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
104%
1 045,40 zł Wsparło 18 osób CEL: 1 000 ZŁ