Fundacja Psi Los im. Joanny Krupińskiej

Fundacja Psi Los im. Joanny Krupińskiej
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Fundacja Psi Los

E-mail kontakt@psilos.org

Telefon 12 350 20 20

Lokalizacja Kraków, małopolskie

Fundacja Psi Los powstała, aby nieść wszechstronną pomoc zwierzętom bezdomnym i pokrzywdzonym. Realizuje swoje cele poprzez wspieranie schronisk i przytulisk, organizowanie zbiórek darów, propagowanie odpowiedzialnego oraz humanitarnego stosunku do zwierząt. Nasze działania mają na celu poprawę warunków życia, zdrowia i bytowania bezdomnych czworonogów oraz znalezienie dla nich nowych, kochających opiekunów. Dzięki Wam odmieniamy na lepsze los potrzebujących i cierpiących zwierząt!

Stworzyliśmy ogólnopolską kampanię społeczną "Prawdziwa przyjaźń jest za darmo" nawołującą do adopcji bezdomnych zwierząt. Zadbaliśmy o bezpieczeństwo znakując elektronicznie i rejestrując w międzynarodowej bazie “Safe Animal” ponad dwa i pół tysiąca psów i kotów. Pomogliśmy znaleźć nowe domy prawie trzystu niechcianym i porzuconym czworonogom. Opłaciliśmy około pięćdziesiąt zabiegów operacyjnych, kastracji, sterylizacji i rehabilitacji. Nakarmiliśmy ponad trzydzieści pięć tysięcy psich i kocich brzuszków. To wszystko dzięki nieocenionej pomocy Darczyńców.

Dzięki nawiązaniu współpracy z Międzynarodową Bazą Danych Safe Animal organizujemy akcje bezpłatnego, elektronicznego znakowania zwierząt w całej Polsce. Każdy oznakowany podczas takich akcji pupil jest także bezpłatnie rejestrowany w bazie danych. Czipowaliśmy już w Koszalinie, Kołobrzegu, Białogardzie, Ustroniu Morskim oraz systematycznie w Krakowie.

Internetowa Platforma Pomagania „SiePomaga” prowadząca portal "RatujemyZwierzaki" jest to miejsce, w którym wspólnie pomagamy potrzebującym łączącz w jednym miejscu ludzi chcących wspierać potrzebujących z organizacjami pozarządowymi, których misją jest niesienie pomocy. "RatujemyZwierzaki" współpracuje tylko ze sprawdzonymi organizacjami prowadzącymi działalność charytatywną i prospołeczną.

Od wielu lat wraz z portalem INTERIA i RADIEM KRAKÓW organizujemy cykliczne, ogólnopolskie akcje pomocowe dla schronisk, przytulisk i fundacji, w trakcie których zbierane są środki przeznaczone na zakup karmy dla bezdomnych zwierząt bytujących w miejscach biorących udział w naszych akcjach. Patronem naszych akcji jest portal RatujemyZwierzaki.

Pomogli

Ładuję...

Adopcje