Na codzienne potrzeby Buni, Fibi i Muszki

Zbiórka zakończona
Big 4e8ef7ed 7326 40fa bcad 8299e766a7b1
Wsparło 309 osób
2 312 zł (57,8%)

Rozpoczęcie: 27 Lipca 2017

Zakończenie: 12 Października 2017

Bunia, Fibi i Muszka to trzy podopieczne prowadzonego przez nas Psiospicjum Iwony - psiego hospicjum.

Bunia przeszła już kilka operacji, jej ciało było obsiane guzami, z czego jeden pomiędzy pochwą a odbytem był wielkości głowy. Czeka ją jeszcze ostatnia operacja usunięcia listwy mlecznej. Niestety, podczas jednej z operacji ratującej jej życie, trzeba było usunąć jej część cewki. Bunia przez to posikuje, więc oprócz kosztów leczenia musimy zaopatrzać się w pampersy i podkłady chłonne. Poza tym Bunia ma problemy skórne, więc musi jeść karmę weterynaryjną oraz cały czas walczymy z chorymi uszami.
 
Tak było w dniu przyjazdu:Tak było po dwóch miesiącach, kiedy Bunia nabrała już siły i przybrała sporo na wadze:

A tak jest teraz po prawie roku leczenia i kilku operacjach:Kolejna nasza podopieczna to Muszka. Muszka jest starszą sunią, miała kiedyś dom, ale niestety - stary pies przestał być potrzebny swojej rodzinie. Mucha trafiła do schroniska. Popadła w depresję. Starsza, niewidoma, niedosłysząca sunia z chorą wątrobą miała zerowe szanse na adopcję. Postanowiliśmy się nią zaopiekować.  Mucha wymaga codziennego podawania leków i cyklicznych badań. Oto Muszka:


Jest jeszcze Fibi, która mieszka z nami najdłużej, bo ponad rok. Fibi trafiła do nas po wypadku komunikacyjnym z uszkodzonym kręgosłupem w odcinku piersiowym. Nie była w stanie się samodzielnie przemieszczać, samodzielnie wypróżniać. Przez ponad rok leczenia i rehabilitacji udało nam się doprowadzić do tego, że sunia prawie samodzielnie się wypróżnia, zaczęła ruszać tylnymi łapami. Jest w stanie się przemieszczać samodzielnie. Nie chodzi na tylne łapy, ale porusza nimi i potrafi się już na nich podbijać, a nawet stanąć na chwilę czy zrobić kilka chybotliwych kroczków. Fibi codziennie zużywa kilka podkładów chłonnych. Dodatowo cyklicznie musimy leczyć pęcherz i robić kontrolne badania.

Tak było:


A tak jest:

Zbieramy na najpilniejsze potrzeby, takie jak pampersy, podkłady chłonne, leki, wizyty u weterynarza, badania. Prosimy o pomoc!

Pomogli

Ładuję

Organizator
12 aktualne zbiórki
64 zakończone zbiórki
Wsparło 309 osób
2 312 zł (57,8%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość