Psiowóz da lepsze życie !

Joanna Mackiewicz
organizator skarbonki

Kochani, bardzo potrzebujemy waszej pomocy! Wierzymy, że wspólnymi siłami damy radę!

Niemal codziennie pokonujemy spore odległości, by zmieniać świat na lepszy - lepszy dla zwierząt, czyli tych, którzy sami się obronić nie potrafią. Jesteśmy małym stowarzyszeniem. Pomagamy psom ze schronisk, uwalniając je stamtąd i szukając im domów. Od kilku lat działamy wyłącznie wolontariacko, nie pobieramy za swoją pracę żadnych profitów, a wręcz dokładamy do swojego zamiłowania.

Anonimowy Pomagacz

Jeździmy do schronisk w dwóch województwach warmińsko-mazurskim i podlaskim. Wyprowadzamy zwierzęta na spacery, wozimy do weterynarza, sprzątamy kojce, szukamy domów, ale żeby tam wszędzie dojechać, potrzebne jest nam auto.

Anonimowy Pomagacz

Robimy to często ponad nasze siły. Mimo że rozum karze odmówić, serce niestety wygrywa. Pomimo braku funduszy i miejsca zabieramy ze spacerów w schronisku kolejne zwierzaki. W ciągu roku przeprowadzamy około 100 adopcji.

Anonimowy Pomagacz

Pokonujemy bardzo duże odległości wożąc psy do nowych domów z dalekich miast.

Anonimowy Pomagacz

Transportujemy psy wyrwane z różnych warunków. Często są w złym stanie, po operacjach, brudne, w odchodach i wymiocinach spowodowanych stresem podczas jazdy samochodem. Nasze prywatne auta po takiej trasie nie nadają się do rodzinnego użytku. Kto woził psa w samochodzie to wie, co znaczy czystość w aucie.

Anonimowy Pomagacz

Nie jesteśmy w stanie swoimi prywatnymi autami przewozić jednego dnia psy ze schroniska (delikatnie mówiąc - brzydko pachnące) a drugiego dnia wieźć dziecko do przedszkola.

Anonimowy Pomagacz

Chcemy zapewnić naszym podopiecznym i sobie bezpieczeństwo i komfort jazdy. Potrzebujemy auta, w którym zwierzaki bezpiecznie będą podróżować w transporterach i klatkach. Ledwo udaje się nam wepchać klatkę do osobowego samochodu. Często jest tak, że jest za mała na swobodne ułożenie psa, bo większą klatka się nie mieści.

Marzy nam duże auto, z metalowym wnętrzem łatwym do wymycia i odkażenia. Bardzo często przewozimy szczenięta, gdzie odkażenie auta jest podstawowym zabiegiem. Codziennie borykamy się z brakiem pieniędzy na leczenie psów, profilaktykę, utrzymanie ich. Nie stać nas na kupno auta.

Anonimowy Pomagacz

Będziemy wdzięczni za każdy wpłacony grosz, który pomoże nam zmieniać świat dla tych skrzywdzonych istot. Każdy dobry uczynek jest nam zapisany i procentuje! Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc dla  zwierząt wyrwanych zza krat schroniska przed zapomnieniem!

Wsparli

50 zł

Ania i Ala

50 zł

Iza i Darek

20 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

M.S

5 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
1 883 zł
Wsparły 143 osoby