Zaognione rany, brak gałek ocznych - dla życia bez bólu bezdomnej koteczki

Wsparły 44 osoby
1 000 zł (111,11%)

Rozpoczęcie: 10 Czerwca 2020

Zakończenie: 21 Lipca 2020

Godzina: 02:00

Kochani, dzisiaj długi post, bo otrzymaliśmy piękną wiadomość i chcemy pokazać Wam ją całą! Warto, bo naprawdę takie historie powodują, że serce rośnie! Zostańcie do samego końca!

Piszę do Państwa, żeby napisać o kolejnym uratowanym przez PSOM NA POMOC - FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA przy pomocy Ratujemyzwierzaki.pl podopiecznym, a dokładnie rzecz ujmując podopiecznej. 

W czerwcu przeczytałam na stronie o niewidomej kotce: zobacz tutaj.

I stwierdziłam, że muszę jej pomóc! Zadzwoniłam pod numer podany przy zbiórce i tak się zaczęła nasza przygoda z Tosią (bo tak nazwaliśmy Ślepkę). Pani, która odebrała telefon skierowała mnie do państwa, którzy byli domem tymczasowym dla kotki. Uzgodniliśmy termin i pojechaliśmy po nią do Brzegu koło Opola.

Tosiunia ma alergię i nietolerancje pokarmowe, zrobiliśmy jej szczegółowe badania (dziękuję wszystkim darczyńcom!) i bardzo wielu rzeczy nie może jeść, ale jest rozbrykana i chyba zadowolona z życia! Dodam, że trzy lata temu również dzięki Wam dowiedziałam się o istnieniu innego niewiadomego kota, Maksia: zobacz tutaj.

Oboje mieszkają z nami. Oprócz nich mamy jeszcze dwa mopsy. Tworzymy szczęśliwą rodzinę. 
Taka praca jak Wasza naprawdę ma sens!

Pomogli

Ładuję...

Wsparły 44 osoby
1 000 zł (111,11%)