"Psu na budę" II edycja, tym razem pomagamy w schronisku w Szczytach

Zbiórka zakończona
Wsparło 157 osób
15 170 zł (50,56%)

Rozpoczęcie: 19 Listopada 2021

Zakończenie: 15 Marca 2022

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Zima biegnie do nas nieubłaganie. Drżymy na myśl o siarczystych mrozach i tych wątłych ciałkach z krótką sierścią skazanych na łaskę pogody. Błagamy Was o środki na wymianę bud w schronisku w Szczytach. Większość psów, które tam aktualnie przebywają, wymagają pracy, psiaki adopcyjne idą do domu szybko a stare, chore, i wycofane tkwią i marzną.

Mimo że wiele kojcy posiada porządne budy, schronisko nie jest na tyle wydolne, aby każdemu psiakowi zapewnić ocieplaną i wymieniać je na bieżąco, gdy zostaną pogryzione. Tak jak przed rokiem w schronisku w Jamrozowiźnie chcemy pomóc i wymienić, chociaż część bud. Pan, który wykonał budy dla schroniska w Jamrozowiźnie zrobił wspaniałe, dobrze ocieplone i zabezpieczone przed ogryzaniem budy z otwieranymi dachami, co pozwoli nam pracować z dzikusami.

Nie mamy dużo czasu do mrozów, ale z pomocą każdej Dobrej Duszki jesteśmy pewni, że szybko i sprawnie zapewnimy im godne warunki na zimę. Liczy się każda złotówka, razem możemy wiele. Dla tych psów te budy znaczą prawie wszystko. Błagamy Was o pomoc!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
23 zakończone zbiórki
Wsparło 157 osób
15 170 zł (50,56%)