Pomóż nam ratować spłoszone zwierzęta w sylwestrową noc!

Zbiórka zakończona
Wsparły 24 osoby
417 zł (13,9%)

Rozpoczęcie: 27 Grudnia 2019

Zakończenie: 2 Stycznia 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

#PSYlwestrowyPATROL – pod taką nazwą ruszamy w tym roku z sylwestrową akcją społeczną! Przez całą noc będziemy ratować zwierzęta, które spłoszyły się na skutek wystrzałów petard. Będziemy działać tylko i wyłącznie non-profit. Zyskamy za to olbrzymią satysfakcję! W zeszłym roku udało nam się pomóc kilkunastu zwierzętom z terenu Warszawy i okolic! 

Jak będzie wyglądać schemat naszych działań? To proste!
Krok 1 – przyjęcie telefonicznego zgłoszenia przez wolontariusza OTOZ Animals, który będzie dyżurować przez całą noc.
Krok 2 – wysłanie w miejsce zgłoszenia naszej wolontariackiej załogi interwencyjnej.
Krok 3 – udzielenie pierwszej pomocy, zabezpieczenie zwierzęcia, odczytanie chipa.
Krok 4 – kontakt z właścicielem zwierzęcia, a w przypadku jego braku, transport zwierzaka do schroniska (w przypadku Warszawy jest to Schronisko na Paluchu). Innymi słowy – lepsze małe działanie niż wielkie współczucie! 

Działamy non-profit.
Nie mamy podpisanych żadnych umów na "hyclowanie". Naszym działaniem chcemy pomóc również służbom odpowiedzialnym za zabezpieczenie uciekających zwierząt, które w tę noc będą miały wyjątkowo dużo pracy.

Na co zbieramy środki?
Po pierwsze – doposażenie naszych apteczek weterynaryjnych, preparatów do dezynfekcji, środków ochrony osobistej. (ok. 450 PLN).
Po drugie – zakup dwóch nowych czytników chipów. (ok. 2 × 450 PLN)
Po trzecie – wymiana tarcz i klocków hamulcowych, w samochodzie interwencyjnym tak, aby droga na ratunek była bezpieczna. (ok. 650 PLN)
Po czwarte – zabezpieczenie środków na ew. ingerencje lekarza weterynarii. Jeśli takich nie będzie, środki zostaną przekazane na bieżące wydatki związane z leczeniem naszych podopiecznych.  (ok. 1000 PLN)

Co najlepsze, każdy chętny może włączyć się w sylwestrową akcję #PSYlwestrowyPATROL! Razem mamy wielką moc i z pewnością pomożemy niejednemu zagubionemu lub rannemu zwierzęciu! Chcesz tej nocy działać razem z nami? Koniecznie odwiedź naszego Facebooka OTOZ Animals Inspekorat Warszawa i wyślij zgłoszenie już teraz! 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
85 zakończonych zbiórek
Wsparły 24 osoby
417 zł (13,9%)