Skarbonka na pomoc zwierzętom z Ukrainy

Aleksandra Grynczewska
organizator skarbonki

Ofiarami wojny są także zwierzęta...

Shelter Friend to niezwykłe miejsce prowadzone przez ogromnie dzielną Marinę. Gdy wolontariusze opuścili schronisko, ona pozostała wraz z dwiema kobietami i prawie 700 psami. 

Huk, hałas, wybuchy, strzały.... Zwierzęta są przerażone. Jedne kulą się i chowają w najczarniejszy kąt, inne wyją z rozpaczy. Niespełna 200 metrów od bram trwają ataki. Bomby dosłownie przelatują nad schroniskiem.

Anonimowy Pomagacz

Marinę od granicy Polski dzieli ponad 1000 kilometrów, mimo to staramy się dla niej i jej podopiecznych zorganizować  pomoc. Schronisko Mariny to jej prywatna inicjatywa, pomaga zwierzętom z terenów całej Ukrainy.  To właśnie do niej trafiają te najbardziej chore, niepełnosprawne i pokrzywdzone.

Na dzień dzisiejszy nie mamy możliwości aby ewakuować psy wraz z Mariną, ona również nie może podjać się takiej wyprawy. Robimy jednak wszystko by nie zostawić ich bez pomocy. Współpracujemy z innymi organizacjami i łączac siły chcemy dotrzeć do tych najbardziej potrzebujących zwierząt. Bardzo pilnie potrzebujemy kupić ogrom leków i karmy. Niezbędne jest też paliwo. Dużo paliwa. 

Wsparli

400 zł

Anonimowa Pomagaczka

220 zł

Monika

Poprosiłam moja przyjaciółkę Monike o pomoc dla schronisk min. w Chersoniu . Kocham cię Moni❤️I dziękuje
100 zł

Anonimowa Pomagaczka

500 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
70%
42 422,69 zł Wsparło 530 osób CEL: 60 000 ZŁ