Uratujmy psy z Ukrainy

Wsparły 402 osoby
4 556 zł (56,95%)
Brakuje jeszcze 3 444 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 18 Października 2018

Zakończenie: 18 Stycznia 2019

Przyjaciele! Zwracamy się do Was o pomoc i wsparcie dla psów z Ukrainy, które czekają w Dniepropietrovsku na naszą pomoc. Są to dwie suczki i szczenię w ciężkiej sytuacji, bez nadziei na przetrwanie...

Psiaki wymagają pomocy i leczenia. Dostaliśmy prośbę o pomoc i zabranie tych zwierzaków do Polski. Nie możemy odmówić, nie chcemy. Jeśli nam pomożecie te trzy istoty, które nigdy nie zaznały niczego dobrego trafią do fundacji, zostaną wyleczone i przygotowane do adopcji.

Potrzebujemy środków finansowych na transport, leczenie, utrzymanie psiaków. Psiaki po dopełnieniu formalności będą mogły przyjechać do Polski i rozpocząć nowe życie. Na Ukrainie sytuacja zwierząt jest tragiczna, nie mają one żadnych praw i pomocy. Nie ma systemu opieki nad zwierzętami.

Bezdomnym zwierzakom w Dnepropietrovsku pomaga Marina, osoba, która szuka dla nich pomocy, również za granicą. W ten sposób informacja od Mariny dotarla do nas.

Szczenię jest w tragicznym stanie, do leczenia dermatologicznego ale zapewne nie tylko

Mama szczeniaczka wygląda nie lepiej, to psiaki, które koczowały na ulicy ...

Oto starsza 10 letnia suczka, która w Dniepropietrowsku nie ma żadnych szans na przetrwanie.

Nie pozostawajmy obojętni na wielką krzywdę tych zwierzaków. One mogą rozpocząć nowe życie, niestety, prozaiczną przeszkodą są pieniądze... Musimy je zdobyć! Pomóżcie, wesprzyjcie!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
27 zakończonych zbiórek
Wsparły 402 osoby
4 556 zł (56,95%)
Brakuje jeszcze 3 444 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość