Uratujmy psy z Ukrainy! Są w masakrycznym stanie

Zbiórka zakończona
Wsparły 523 osoby
5 081 zł (63,51%)

Rozpoczęcie: 18 Października 2018

Zakończenie: 18 Stycznia 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
16 Stycznia 2019, 11:35
Już w Polsce

Psiaki przyjechały do Polski w masakrycznym stanie. Ich podróż po nowe życie trwała 5 dni, miała dramatyczny przebieg: koczowanie na granicy, odwrót i w końcu cofniecie jednej z suczek. Granicę na razie udało się przekroczyć Maszy i jej synkowi Iwankowi, czekamy jeszcze na Norę, której niestety, nie udało się wjechać do Polski...

Masza i Iwan przyjechały do nas w masakrycznym stanie: skrajnie wychudzone, z zanikami mięśniowymi, stan skóry bardzo zły, psiaki wyłysiałe, szczeniak wzdęty, zarobaczony. Dobrze jednak, że udało im się szybko dojechać, gdyż w Dniepropietrovsku nie miałyby żadnych szans na przetrwanie.

Teraz w fundacji psiaki są leczone i będą czekać na nowe domy. Prosimy o wsparcie finansowe dla tej parki.

Przyjaciele! Zwracamy się do Was o pomoc i wsparcie dla psów z Ukrainy, które czekają w Dniepropietrovsku na naszą pomoc. Są to dwie suczki i szczenię w ciężkiej sytuacji, bez nadziei na przetrwanie...

Psiaki wymagają pomocy i leczenia. Dostaliśmy prośbę o pomoc i zabranie tych zwierzaków do Polski. Nie możemy odmówić, nie chcemy. Jeśli nam pomożecie te trzy istoty, które nigdy nie zaznały niczego dobrego trafią do fundacji, zostaną wyleczone i przygotowane do adopcji.

Potrzebujemy środków finansowych na transport, leczenie, utrzymanie psiaków. Psiaki po dopełnieniu formalności będą mogły przyjechać do Polski i rozpocząć nowe życie. Na Ukrainie sytuacja zwierząt jest tragiczna, nie mają one żadnych praw i pomocy. Nie ma systemu opieki nad zwierzętami.

Bezdomnym zwierzakom w Dnepropietrovsku pomaga Marina, osoba, która szuka dla nich pomocy, również za granicą. W ten sposób informacja od Mariny dotarła do nas.

Szczenię jest w tragicznym stanie, do leczenia dermatologicznego ale zapewne nie tylko.

Mama szczeniaczka wygląda nie lepiej, to psiaki, które koczowały na ulicy...

Oto starsza 10 letnia suczka, która w Dniepropietrowsku nie ma żadnych szans na przetrwanie.

Nie pozostawajmy obojętni na wielką krzywdę tych zwierzaków. One mogą rozpocząć nowe życie, niestety, prozaiczną przeszkodą są pieniądze... Musimy je zdobyć! Pomóżcie, wesprzyjcie!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
29 zakończonych zbiórek
Wsparły 523 osoby
5 081 zł (63,51%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość