Twój 1 złoty wystarczy by nam pomóc

Szynszyle to wyjątkowe zwierzęta. Wielu z nas uczyniło z nich domownika, który czaruje przeuroczym charakterem i mięciutkim futerkiem. Niestety, wiele szynszyli nadal spotyka smutny los... 

Anonimowy Pomagacz

Cierpią przez nieodpowiedzialnych właścicieli. Brak wiedzy na temat szynszylej diety i potrzeb fizjologicznych skutkuje chorobami i życiem o wiele krótszym niż mogłoby ono być. Cierpią na fermach hodowane dla ich pięknych futer. W ciasnych klatkach, skazane na depresję i tragiczną śmierć, nie cieszą się życiem razem z członkami stada, którego szynszyle potrzebują.

Anonimowy Pomagacz

Puchaty Patrol to miejsce, gdzie polskie szynszyle znajdują w końcu opiekę i bezpieczeństwo. Znalezione w lesie, porzucone na ulicy, odebrane z opłakanych warunków - wszystkie kochamy tak samo. U nas w spokoju dochodzą do siebie z miską pełną sianka, pewnym dachem nad głową i opieką weterynarza. Niestety, o tę stabilność dla szynszyli musimy walczyć każdego dnia. Puchaty Patrol i ziółka dla szynszyli istnieją tylko dzięki darowiznom od ludzi z dobrym sercem, którzy chcą wspierać szynszyle.

Anonimowy Pomagacz

Wydatki nigdy nie maleją: oprócz podstawowej opieki nad zwierzakami musimy opłacić miesięczny czynsz za wynajem pomieszczeń dla nich, ogrzewanie podczas zimnych miesięcy, naprawę usterek, pracę księgowej, opiekę weterynaryjną... Dlatego z całego serca prosimy: wesprzyj Puchate szynszyle! Bez takich osób jak Ty nie poradzimy sobie tej zimy. Anonimowy Pomagacz

Pieniądze zebrane zostaną przeznaczone przedewszystkim na leczenie i utrzymanie szynszyli i też w zależności od ilości środków również na badania profilaktyczne, ewentualny remont azylu. 

Dziękujemy za wsparcie

Wsparli

X zł

Ratuj świat

10 zł

Daria

50 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowa Pomagaczka

Mam 3 kulki w domku oby inne maluchy znalazły też kochajacy dom
10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

4 003 zł
Wsparło 380 osób