Fundacja dla zwierząt Puszatek

Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Michał Gębała

E-mail info@puszatek.pl

Telefon 791615789

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Nikt nie jest w stanie oszacować ilości bezdomnych psów i kotów w Polsce. Fundacja dla zwierząt "Puszatek" wspiera rozwiązanie tego problemu i jest adresowana do wszystkich okazujących współczucie i oferujących pomoc zwierzętom.

Pomagamy zwierzakom od 2014 roku. Jako fundacja współpracujemy ze schroniskami dla zwierząt z całej Polski i pomagamy, aby psy i koty będące pod ich opieką znalazły nowy kochający dom! Dzięki prowadzonemu przez nas portalowi Puszatek.pl udało się nam odmienić los kilku tysięcy zwierzaków!

To motywuje nas do dalszego działania, a do zrobienia jest wciąż tak wiele! Tysiące innych psów i kotów ze schronisk z nadzieją czekają na poprawę swojego losu oraz na znalezienie wymarzonego domu, gdzie będą mogły realizować swoje pasje.

Nasze działania to także materialna pomoc dla schronisk, aby zwierzakom żyło się tam lepiej. Niektóre ze zrealizowanych przez nas projektów to np: zakup materiałów do budowy boxów dla psów dla schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim lub zakup kocy dla zwierząt ze schroniska OTOZ w Tczewie.

Misją Fundacji dla zwierząt "Puszatek" jest przede wszystkim  miłość i sposobność uczynienia świata lepszym, a ludzi i zwierzęta – szczęśliwszymi. Chodzi też o odwagę, dzięki której człowiek jest w stanie dokonać rzeczy niezwykłych. Bądź co bądź, zarówno ludzie jak i psy czy koty, wszyscy mają podstawowe pragnienie – żeby być kochanym. Każdy też potrzebuje domu. Prawdziwego, ciepłego domu, bo to właśnie dom jest miejscem, gdzie dzielimy nasze uczucie z innymi oraz sami jesteśmy kochani. I szczerze wierzymy, że nasza fundacja pomoże Wam znaleźć nie tylko zwierzaka, ale także ciepło lojalnego i kochającego czworonożnego przyjaciela.

Pomogli

Ładuję...

Adopcje