Walczymy o nowe życie dla psów ze schroniska!

Wsparło 116 osób
2 942 zł (24,51%)
Brakuje jeszcze 9 058 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 18 Stycznia 2023

Zakończenie: 29 Kwietnia 2023

Godzina: 23:59

W schroniskach dla zwierząt w całej Polsce przebywają tysiące psów. Niektóre spędzają tam wiele miesięcy, niektóre wiele lat, a niektóre do końca swoich dni są skazane na schroniskowy los. Jedyną szansą na nowe lepsze życie dla tych zwierząt jest adopcja, czyli znalezienie człowieka, który da im prawdziwy kochający dom.

O ile szczeniaki lub psy rasowe ze schronisk cieszą się zainteresowaniem wśród osób decydujących się zaadoptować czworonoga, o tyle psy dorosłe lub te po życiowych przejściach mają większy problem ze znalezieniem nowego domu. Dla nich los nie jest już tak przychylny, a przecież one tak samo zasługują na miłość i na życie u boku kochającego człowieka jak ich pozostali psi koledzy.

Fundacja dla zwierząt Puszatek walczy o lepszy los dla wszystkich psów ze schronisk. Naszą misją jest znalezienie domu dla każdego zwierzaka znajdującego się w schroniskach w całym kraju. Do tej pory udało nam się znaleźć nowy dom dla ponad 8.000 psów i kotów! Każda z tych adopcji to wielki sukces, gdyż pozwoliła dać nowe życie tym zwierzętom.

Nasze motto to: Nie każdy dom musi mieć psa, ale każdy pies musi mieć dom!

Na Puszatek.pl prowadzimy największy ogólnopolski rejestr zwierząt ze schronisk, który jest całkowicie bezpłatny zarówno dla schronisk dla zwierząt, jak i dla osób chcących zaadoptować psa lub kota.

Potrzebujemy Waszego wsparcia, aby utrzymać skuteczny system wsparcia adopcyjnego i w dalszym ciągu pomagać w znajdywaniu nowych domów dla tych zwierząt.

Prosimy o Waszą pomoc w imieniu tych wszystkich piesków, które z nadzieją wyczekują na swojego nowego człowieka, który zdecyduje się dokonać adopcji i obdarzyć je swoją miłością.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
11 zakończonych zbiórek
Wsparło 116 osób
2 942 zł (24,51%)
Brakuje jeszcze 9 058 zł
Adopcje