Walczymy o lepsze życie dla biednych kotów❗️

Wsparło 70 osób
1 650 zł (55%)
Brakuje jeszcze 1 350 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 30 Marca 2021

Zakończenie: 15 Lipca 2021

Prosimy o pomoc w imieniu biednych kotów ze schronisk, które miesiące, a nawet lata czekają na szansę na nowe, lepsze życie. Na życie przy boku człowieka, który je pokocha i który dam im prawdziwy dom.

Kocięta nie mają większych problemów z adopcją i znajdują nowy dom dosyć szybko. Ale w schroniskach w dalszym ciągu pozostają tysiące kotów, dla których los nie jest już tak przychylny. Są to albo koty starsze, nie-rasowe, czasem schorowane lub „po przejściach”. Ale czy to znaczy, że kochają mniej, że są gorsze lub że miłość człowieka im się nie należy?! Absolutnie nie! Walczymy z całych sił przede wszystkim dla tych kotków, które jak mało kto zasługują na swoją szansę. Nie pozwolimy im żyć do końca życia w schronisku❗️

Czy w schronisku mają co jeść? Oczywiście. Czy mają dach nad głową? Naturalnie. Czy mają opiekę? Tak. Ale zupełnie nic i nigdy nie zastąpi tym cudnym zwierzakom ciepła prawdziwego domu i bliskości kochającego człowieka.

Nie każdy dom musi mieć kota, ale KAŻDY KOT MUSI MIEĆ DOM❗️

Prowadzimy ogólnopolski rejestr zwierząt ze schronisk, dzięki czemu udało nam się znaleźć nowy dom dla ponad 5.600 zwierzaków. Każdy kolejny zaadoptowany kotek to sukces, który jest dla nas powodem do wielkiej radości oraz motywuje nas do dalszego działania.

Dotarliśmy do ściany i potrzebujemy Waszego wsparcia w utrzymaniu skutecznego systemu wsparcia adopcyjnego. Prosimy Was o pomoc w imieniu tych wszystkich kotów, które z utęsknieniem i wielką nadzieją czekają na dzień, kiedy będą mogły u boku swojego człowieka pojechać do nowego domu!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
7 zakończonych zbiórek
Wsparło 70 osób
1 650 zł (55%)
Brakuje jeszcze 1 350 zł
Wesprzyj