Puszka na siano- Solidarni dla koni Tary

Fundacja Tara Schronisko dla koni
organizator skarbonki

Pandemia wirusa zbiera ofiary: większość z nas boi się zachorować, wielu odbywa przymusowe kwarantanne w czterech ścianach swoich domów. Wielu nie pracuje, nie zarabia, większość z nas boi się, co będzie dalej. Ten strach jest również w Tarze. Podstawą życia jest jedzenie a my, nie mamy możliwości zapełnienia stodoły sianem, bez pieniędzy. Historia świata zawsze pokazywała, że w momencie zagrożenia takich jak wojny, głód, choroby, ludzie zaczynali się solidaryzować, jeden drugiemu pomagał. Jeden z drugim zawsze podzielił się chlebem. W sytuacjach wielkich kryzysów ludzkich zawsze najbardziej cierpiały zwierzęta. To one w łańcuchu pomocy często były zapomniane Proszę, pamiętajcie o 170 koniach, stadzie krów, owiec, kóz... Proszę, pamiętajcie o kotach i psach... Proszę, pamiętajcie o zwierzętach Tary. Niech solidarność zwierzolubów po raz kolejny podniesie dwa palce w górę i zaciśnie pięść wielkiej pomocy. Konie Tary naprawdę zagrożone są głodem. Dziś zwracam się do wszystkich, którzy kochają zwierzęta, proszę o pomoc.
Scarlett

Prowadzimy schronisko dla koni porzuconych, przekazanych Fundacji w formie darowizny lub wykupionych przez nas. Od ponad 26 lat walczymy o zapewnienie godnej emerytury koniom, które służyły człowiekowi.

Wykupujemy je i leczymy, interweniując we wszystkich przypadkach znęcania się nad zwierzętami. Wiele z naszych podopiecznych koni wykupiliśmy spod bram rzeźni, wiele z nich większość życia spędziła przykuta do ściany łańcuchem, w ciemnych komórkach. Dziś nie są już tylko kawałkiem mięsa, nie są już opuszczone - dziś są bezpieczne i wolne, otoczone miłością i opieką.

Konie Tary nie są oddawane w tzw. adopcje zewnętrzną, zostają w Tarze do końca swoich dni. Można natomiast adoptować je wirtualnie! To piękna i bezinteresowna pomoc, bo konie nie musza już pracować. Nawet 20 zł miesięcznie bardzo pomaga w ich utrzymaniu! W tej chwili w Schronisku mieszka ponad 175 koni. Wszystkie są na bieżąco badane, leczone i rehabilitowane, co trzy miesiące odwiedza je kowal, są regularnie odrobaczane.

Wsparli

50 zł

Aga

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
2%
680 zł Wsparło 16 osób CEL: 29 997 ZŁ