Pokażmy moc Pyrek!

Neko Noemi
organizator skarbonki

Hejka, jestem małym strimerem, który postanowił wziąć łapki w swoje ręce i pomóc innym! Sama mam dwa kotki, które podczas adopcji były chore, trzeba było się nimi opiekować oraz podawać leki, więc wiem jakie jest to trudne. 

Jako że strimuję na platformie Twitch, pomyślałam, że mogłabym stworzyć jakiś fajne wydarzenie podczas którego wspólnie zbieralibyśmy pieniążki na fundację "JA PACZE SERCEM". Ostatecznie stanęło na tym, że dnia 01.05 poprowadzę 12h charytatywną transmisję. Będzie się można ze mną spotkać, pograć, pośmiać się i wiele więcej! 

Może teraz króciutko coś o fundacji, którą wybrałam: "JA PACZE SERCEM" jest fundacją, która powstała w celu ratowania kotów niewidomych i niedowidzących. Działają na terenie całej Polski, a ich wolontariusze prowadzą domy tymczasowe dla "ślepaczków" w różnych częściach kraju.

Oglądać będzie można mnie TUTAJ od godziny 11:00 dnia 01.05, w planach mamy otwarcie NASZEGO PIERWSZEGO MINECRAFTOWEGO SERWERA! Będzie przewidziany konkurs na najpiękniejszy wybudowany domek z super nagrodami!  Jeśli masz ochotę przyłączyć się do wpsólnej zabawy, to zapraszam na naszego Disdcorda

Neko Noemi

Wsparli

200 zł

Bartiś

Kici kici
500 zł

ClanFin

45 zł

menel

konczymy
5 zł

Justflov

lecimy do 100%
45 zł

Bartiś

Kici Kici :3
5 zł

Sandrello

na jedzonko i leczenie <3

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
120%
4 200 zł Wsparło 47 osób CEL: 3 500 ZŁ