To wszystko dla nich...

Zbiórka zakończona
Wsparło 1 195 osób
46 487 zł (92,97%)

Rozpoczęcie: 3 Września 2020

Zakończenie: 31 Grudnia 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Możemy prosić na kolanach, ale nie mamy do kogo na tych kolanach iść… Potrzebujemy środków, by działać - tak, uczciwie i bezradnie to przyznajemy. Jesteśmy wolontariuszami, pracujemy za darmo, ale paliwo, leki, szpitale, hotele, jedzenie dla tych zwierząt kosztuje. A my za to ratujemy zwierzęta...

Tak wygląda większość naszych interwencji...

Często zdarza nam się odbierać zwierzęta ludziom, którzy je katują. Opiekujemy się tymi, którymi właściciele już nie są w stanie się zajmować, z różnych powodów życiowych. Odwiązujemy od drzew w lesie, zbieramy potrącone z ulicy, dokarmiamy bezdomne. Są takie sytuacje, w których musimy działać natychmiast. Odebranie takiej istoty to dopiero początek drogi.  Pod nasze skrzydła trafiają głównie zwierzęta chore, zwierzęta w potrzebie...

Brak słów!

Dlatego bez Waszego wsparcia, niestety znaczna część z tych zwierząt będzie skazana na śmierć. Rocznie mamy kilkaset interwencji, miesięcznie leczymy kilkadziesiąt zwierząt. To ogrom pracy i wszechświat cierpienia. Wiemy, że nie jest łatwo pomagać fizycznie; nie ma czasu, są inne obowiązki - rozumiemy to. Jest to powód dla którego, dzięki Waszemu wsparciu finansowemu i nie tylko, możemy pomagać w Waszym imieniu, ale i imieniu wszystkich, którzy spotykają na swojej drodze cierpienie zwierząt i nie chcą przejść obok niego obojętnie.

Potrzebujemy pomocy. Kończą, w zasadzie już się skończyły, się nam środki leczenie i zaspokajanie wszystkich innych potrzeb, naszych obecnych i przyszłych podopiecznych... Wiemy, że my nigdy pomagać nie przestaniemy. Nie raz zdarzało się nam z własnej kieszeni finansować wyjazd czy leczenie - jednak krezusami niestety nie jesteśmy. Niech lata naszego smutku, złości, łez, ale przede wszystkim doświadczenia, nie odejdą w zapomnienie.

A potem, dzięki Waszemu wsparciu, jest tak! Radość, miłość, szczęście!

A potem, dzięki Waszemu wsparciu, jest tak! Radość, miłość, szczęście

Prosimy, pomóżcie nam pomagać! Polacy mają serce i dają serce, czekamy na Wasze serca, co tam my, zobaczcie zdjęcia, one czekają i błagają bezgłośnie. Pomóżcie nam nadal walczyć o zwierzęta.

--

Dzięki tym filmikom możecie poznać nas bliżej:

Materiał TVN Uwaga o skrajnie wychudzonym koniu  oraz Dzień Dobry TVN o naszym Inspektoraie

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
39 zakończonych zbiórek
Wsparło 1 195 osób
46 487 zł (92,97%)