Pomóż dzikim mieszkańcom puszczy na święta

Zbiórka zakończona
Wsparło 58 osób
1 375 zł (30,55%)

Rozpoczęcie: 19 Grudnia 2019

Zakończenie: 1 Lutego 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Razem z nami pomóż dzikim mieszkańcom Puszczy na święta! Nadchodzi zima... Trudny okres w życiu największych drapieżników. Pomóż im przetrwać kolejną zimę w Bieszczadach. Dołącz się do naszej świątecznej zbiórki.

Wilki. Dzikie, wolne, ale wciąż traktowane jako konkurencja przez polujących ludzi. Giną z rąk człowieka, chociaż dowiadujemy się tylko o ujawnionych przypadkach. Dlatego tej zimy będziemy patrolować obszar Bieszczad, Pogórza Przemyskiego i Beskidu Niskiego w poszukiwaniu wilczych tropów. Będziemy monitorować miejsca polowań, sprawdzać łowieckie nęciska.

Niedźwiedzie mają coraz większy problem z ludźmi i prowadzoną przez nich wycinką oraz gospodarką łowiecką. Prace leśne są prowadzone w rejonach i gawrowania. Jednak to nie tylko wybudzenie z zimowego snu stanowi zagrożenie dla niedźwiedzi. To również wyrzucanie resztek pokarmu, buraków i innych odpadów organicznych na łowieckie nęciska. Pomóż nam utrzymać naszego człowieka w terenie, który będzie zbierał informacje na temat lokalizacji nęcisk.

Nasi ludzie działają w skrajnie trudnym terenie. Pomóż im prowadzić monitoring. Miesięczny koszt pracy jednej osoby, wraz z kosztami dojazdu i zakupem oraz naprawą niezbędnego sprzętu, wynosi 1500 złotych. Potrzebujemy na okres grudzień - luty, minimum 4500 złotych. Taka kwota pozwoli nam utrzymać jedną osobę. Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie!

 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
2 zakończone zbiórki
Wsparło 58 osób
1 375 zł (30,55%)