Ratujemy zaniedbane chow chow. Ratunku!

Wsparło 11 osób
250 zł (10%)
Brakuje jeszcze 2 250 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 24 Listopada 2021

Zakończenie: 1 Stycznia 2022

Pielęgnacja psa rasy chow-chow jest wymagająca, zwłaszcza w przypadku psów długowłosych. Sierść wypada przez cały rok, a szczyt linienia przypada na koniec lata i zimy.

Pod naszą opiekę przeszły dwa psy w typie rasy chow-chow. Zaniedbane, skołtunione. Wychodzone jak na tę rasę. W badaniach morfologii i biochemii wykryto patologie. Znaczna anemia, podwyższone parametry wątrobowe, znaczny stan zapalny.

Chow chow mają zaniedbane okolice oczu. Entropium powiek.

Samiec ma problem z otwieraniem oczu u samicy, znaczny, brunatny wypływ i stan zapalny oczu. Musimy pilnie wykonać korektę powiek w gabinecie okulistycznym dr Garncarza.

Kończą nam się środki finansowe, by im pomóc. Do zapłaty mamy fakturę za psiaki i do opłacenia przyszłe zabiegi. Do końca tygodnia musimy uzbierać na ich pomoc aż 2.500 zł. Chow-chow wymagają odpowiedniej pielęgnacji i odpowiedzialnego, nowego Opiekuna. 

Prosimy. Pomóżcie nam pomagać. Chow-chow zasługują na nowe dobre domy, ale najpierw musimy ich zabezpieczyć weterynaryjnie i zapewnić odpowiednią profilaktykę, zabiegi, karmę i kastracje.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
12 aktualnych zbiórek
47 zakończonych zbiórek
Wsparło 11 osób
250 zł (10%)
Brakuje jeszcze 2 250 zł
Wesprzyj